Oglasi:

Biograd - kamp Park Soline

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: n4t4L1J4

Brez avatarja
n4t4L1J4 je odsoten
n4t4L1J4
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Biograd - kamp Park Soline

Objavljeno: Če Avg 04, 2011 12:59 pm

nekje sem prebrala, da naj bi v tem kampu po 18.00 uri zmanjkalo tople vode, pa me zanima če je to res in če je res, da se sliši glasba iz neke diskoteke/kafiča?

Odgovor Napisal/-a: chaja

Brez avatarja
chaja je odsoten
chaja
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Biograd - kamp Park Soline

Objavljeno: So Avg 06, 2011 7:24 pm

Jaz sem bila lani v tem kampu. Ne spomnim se, da bi kdaj zmanjkalo tople vode. Če bi, bi se verjetno spomnila. Wink
V smeri proti mestu je več barov (vsi na kupu in vsak s svojo glasbo) in diskoteka, kjer je glasba včasih kar glasna. Se sliši tudi v kamp, odvisno pač od lokacije kje kampiraš. Jaz sem bila na strani v smeri mesta, pa se mi ni zdelo moteče.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Biograd - kamp Park Soline

Objavljeno: Po Avg 08, 2011 8:43 am

glasbo se najbolj sliši na parcelah pri trgovini, tik ob morju, na parcelah nekoliko višje ali pa na drugi strani kampa, pa je precej bolje. Topla voda pa je tudi skorajda vedno, mogoče je včasih kakšen problem zaradi številnih kopalcev, ampak načeloma je vedno topla voda.

Odgovor Napisal/-a: Klemen123

Brez avatarja
Klemen123 je odsoten
Klemen123
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Biograd - kamp Park Soline

Objavljeno: Če Avg 11, 2011 1:00 pm

Z ženo in dvema majhnima otrokoma (en novorojenček, en hodi) gledamo mobilne hišice za september in me zanima izkušnja v kampu Soline. A so hiške res v senci in plaža ravna ter lahka za v vodo. Pa do mesta je menda lepo urejeno za sprehod, da se nam kaj dogaja (vozičkarji).


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Biograd - kamp Park Soline

Objavljeno: Če Avg 11, 2011 6:41 pm

mislim da bo kamp Soline kar prava izbira, pri hišici je dovolj sence, tako ali tako ima vsaka pokrito teraso, če pa slučajno popoldne pride nekaj sonca na teraso, pa okoli napeljite vrv za sušenje brisač, ki jih boste hkrati uporabili še za dodatno senco. Plaža je za otroke super, pa septembra ne bo več gneče na njej. Do mesta pa je cca 15 - 20 minut hoje, vseskozi ob morju in brez prometa -  ravno za vas.

Kje pa boste najeli hišico? Lahko nam pošljete mail na info@avtokampi.si z datumi, pa mi za vas vprašamo direktno v kampu ali pa pri Adria Holidays, mogoče pa dobimo kakšen dodaten popust?

Odgovor Napisal/-a: Klemen123

Brez avatarja
Klemen123 je odsoten
Klemen123
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Biograd - kamp Park Soline

Objavljeno: Pe Avg 12, 2011 7:47 am

Hvala za hiter odg.
Kamp se mi je zdel res lep, ko vem točen datum odhoda pošljem še vam za ponudbo, če mi lahko kaj zrihtate ceneje bom zelo vesel!

Odgovori