Oglasi:

avtokamp maslina,Petrovac

Vse o črnogorskih kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: tatalinca

Brez avatarja
tatalinca je odsoten
tatalinca
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

avtokamp maslina,Petrovac

Objavljeno: Po Avg 05, 2013 6:59 am

Tudi letos sva kampirala v kampu Maslina v Črni Gori..Rezervirana parcela naju je čakala (čeprav rezervacije ne bi rabila),lastnik ultra prijazen,voda kristalno čista in prijetno hladna,saj so bile temperature peklenske(čez 40 stopinj).
V kampu vsako leto izboljšave,vse čisto,cene kampiranja iste kot lani(14 dni-200 eur:šotor,avto,elektrika,turistična taksa in dve osebi..
Črnogorci še vedno prijazni,cene pa..za naše razmere prav smešne (sploh cene gostinskih uslug in prehrambenih izdelkov v trgovinah).
Res je malo daleč in se za par dni ne splača vozit tako daleč,ampak toplo priporočam za malo daljši dopust..
Še pridemo!!!Big smile

Odgovor Napisal/-a: MGC

Brez avatarja
MGC je odsoten
MGC
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

avtokamp maslina,Petrovac

Objavljeno: To Jun 09, 2015 6:31 am

Pozdravljeni

V petek se odpravljamo na morje v kamp Maslina in me zanima kakšne so kaj vaše izkušnje v tem kampu?Je kdo slučajno lani bil v tem kampu?Hvala

Odgovor Napisal/-a: tatalinca

Brez avatarja
tatalinca je odsoten
tatalinca
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

avtokamp maslina,Petrovac

Objavljeno: To Jun 09, 2015 8:25 am

Mi v tem kampu počitnikujemo vsako leto. Kamp je super,,lepo urejen,prenovljena sta dva sanitarna bloka.Tople vode vedno dovolj.gospod,ki čisti vse skupaj prisoten 24/7,lahko si brezplačno opereš tudi avto.. Lastnik Mišo ultra prijazen. Je najbolje urejen kamp v celotni Črni gori ( prvo leto smo pregledali vse obalne kampe ). Plaža je oddaljena cca 3 minutke, trgovina je pri vhodu kampa,prav tako stojnice s sadjem in zelenjavo, saldoledar,pekarna...Plaža je prodnata, primerna za otroke, le sence na plaži ni, tako da je potreben kakšen senčnik. Če ste pa bolj za samotne plaže, se pa tudi najde v bližini..
Mi smo se zaljubili v ta del obale in se zato vsako leto vračamo. Sploh pa so cene za naše razmere smešne: Laško pivo v kafiču na plaži 1.10 eur, kruh 50 centov,sladoled 30 centov...
Pa še to: z lastnikom se da zmenit prav vse in vsako leto ob daljšem bivanju dobiš še kakšen dan bivanja gratis. Naj samo povem,da smo lani za 16 dni kampiranja plačali 270 eur - vključno z elektriko.
Res močno priporočam!! ;)

Odgovor Napisal/-a: MGC

Brez avatarja
MGC je odsoten
MGC
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

avtokamp maslina,Petrovac

Objavljeno: To Jun 09, 2015 11:05 am

Oooo tatalinca to pa so vzpodbudne in izčrpne informacije,komaj že čakamo da je petek in da štartamo proti Petrovacu :-).
Res ti hvala še enkrat,sem mislil,da na tem forumu nihče ne odgovarja, ker sem spraševal glede šotorov pa ni bilo dobenega odgovora.
Greste letos tudi tja?
Lp,Matej
MGC2015-06-09 13:06:15

Odgovor Napisal/-a: tatalinca

Brez avatarja
tatalinca je odsoten
tatalinca
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

avtokamp maslina,Petrovac

Objavljeno: To Jun 09, 2015 1:21 pm

Ni problema Matej..Rada delim izkušnje, še posebej, če so le-te pozitivne. In ja - tudi letos gremo dol, čeprav je do takrat še dolgo ( dober mesec ). Če te pa še kaj zanima, mi pa lahko pišeš na mail : tatalinca@gmail.com.. ;)

Odgovori
cron