Oglasi:

kupim

Če kupujete šotor, kamping opremo, počitniško prikolico, avtodom ali karkoli drugega s področja kampiranja, lahko tukaj oddate oglas

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: polanc

Brez avatarja
polanc je odsoten
polanc
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kupim

Objavljeno: Ne Feb 16, 2014 9:52 am

Kupim baldahin za kamp prikolico 4m, obod prikolice je 820cm ali številka baldahina 7.

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kupim

Objavljeno: Ne Feb 16, 2014 12:47 pm

Pozdravljeni,če vam ni pomembna cena oz. dober rabljen baldahin je nekje cca 300€,malo doplačajte pa kupite novega kot smo to naredili mi,dali smo 430€ s poštnino in to za novega,naročili preko spleten strani obelink.nl model baldahina LAS PALMAS in imamo tudi obod 820cm. Če vas kaj zanima pa pišite!

Odgovor Napisal/-a: polanc

Brez avatarja
polanc je odsoten
polanc
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kupim

Objavljeno: Po Feb 17, 2014 12:10 pm


Odgovor Napisal/-a: polanc

Brez avatarja
polanc je odsoten
polanc
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kupim

Objavljeno: Po Feb 17, 2014 12:18 pm

Sem gledal baldahine preko obelinka, vendar so cene višje okoli 600-700€, verjetno bomo kupili novega, ker se najbolj splača. Povejte ste dobili baldahin z vso opremo tudi z zaščito za kolesa in palicami seveda, a je širina 240 cm ali več, jaz bi najraje 270 cm, če že kupujem novega, se splača ali ne zaradi 20 ali 30 cm. Kolikšen pa je čas dobave, je mogoče boljše če plačašprej ali po dostavi.
Hvala za odgovor.
Za vse, ki prodajate baldahin je moja kontaktna številka: 040607306

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kupim

Objavljeno: Po Feb 17, 2014 1:37 pm

Treba bo malo počakat,imajo na svete čase kakšno akcijo. Dobili smo res vse zraven,palice,vrvice,kline,zaščito ob priklici,druge nastavke za priklop palic na prikolico skratka vse. Dobili smo 2.paketa baldahin+palice. Plačali preko Vise,rok dobave točno 5.dni. Prej smo meli širino baldahina 2.m zdaj pa 2.4m in se pozna vsaj ko nekdo hoče še dodatno prespati,za 4.člane je ta globina več kot dovolj. Če se ne motim tudi eden iz Celja uvaža te baldahine ima ji na spletni strani bolha.si,je malo dražji,lahko pa se jih v živo ogledate v Ivančni Gorici,ker jih tudi prodaja Krčmar,tam sem si lahko najbolje odločil kateri model bi izbral. Lahko pa me pokličete 031507436 Boštjan

Odgovor Napisal/-a: Bojans

Brez avatarja
Bojans je odsoten
Bojans
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kupim

Objavljeno: Po Feb 17, 2014 2:30 pm

Kako izgleda baldahin, ki ga prodajajo v Ivančni gorici po 5, 10 ali celo 15 letih uporabe ne vem, vem pa kakšen je baldahin od Orehka (Iztok ali Barbara) ali Induplatov po teh letih!
In samo to šteje; raje malo več na začetku, pa veš kaj imaš., kot pa...sicer pa vsak zase najbolje ve.!
Ne delam nobene reklame, samo povem svoje mnenje.Smile

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kupim

Objavljeno: Po Feb 17, 2014 4:40 pm

Mogoče bi na to vprašanje znal kdo drug odgovoriti,je vrjetno razlika,dražje ko je bolše je,čeprav ne vedno, sosed ma novega Mercedesa za 50.000€ in ves čas na popravilu jest se pa vozim z 12.let staro Škodo pa nobenih problemov. Kakor dobiš-narajmaš! Mislim da imajo ti baldehini PVC-gumiran,kake 5.let krajšo življensko dobo kot pa kakšni drugi iz tekstila.

Odgovori