Oglasi:

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Po Feb 01, 2016 7:31 pm

 Pozdravljeni !

Tudi letos poleti lahko oddam počitniško prikolico v Avtokampu Djardin v Sv. Filip i Jakovu.
Zato sem skopiral mojo lanskoletno objavo in spodaj je nekaj o tem:
Kraj je oddaljen 2 km od Biograda na moru in povezan s sosednjim Turanjem.
Prikolica je na parceli E-20, do morja je 25m vidne razdalje, sicer pa je potrebno prehodit okoli 60m.
Izpred prikolice je teoretično krasen pogled na otok Pašman in na levo na Biograd na moru. Praktično pa lahko kdo postavi šotor ali brako prikolico na parcelo tik ob ograji in delno zapre pogled.
Na parceli je seveda elektrika, tekoča voda, odtok.
Prikolica in cela parcela sta 90% v senci ves dan (visoki bori).
Skoraj vse je na razdalji nekaj 100m, tako lekarna, kioski s kruhom, manjši Konzum in ena večja trgovina, lokali s hrano, cesta skozi mesto je zvečer zaprta, prireditve so skoraj vsak večer na trgu.
Prikolica (Adria 410Q) ima 4 ležišča, v lani novem predprostoru je še postelja in prostora dovolj za večjo napihljivo blazino ali celo eno manjšo poleg nje tipa Turbo Maximus. Moje blazine sicer nimam več, ker se z leti pač vsaka uniči.
V predprostoru je sicer samo še ena miza in hladilnik, ostali hladilniki so v posebnih, ločenih prostorih, kjer je seveda mogoče tudi kuhati in pripravljati hrano. 
V prikolici sta še dva ležalnika, na katerih je prijetno poležavati, morda tudi preko celega dneva, saj ni nikoli vroče, ker je kamp na cca 4m visokem klifu in celo poletje prijetno pihlja.
1 osebni avto je lahko na parceli, prostora je sicer za dva, lahko je pa tudi na parkirnem prostoru v kampu.
Gostje plačate na recepciji samo še turistično takso in zavarovanje (7+1 HRK na dan). Na parceli je praktično mogoče postaviti tudi dodatni šotor, ki se sicer posebej plača, če je število gostov le preveliko.
Sanitarije so od 60 do 100m oddaljene, internet je kar kvaliteten in stane 20 HRK na teden, lahko je pa tudi zastonj.
Več o kampu si lahko pogledate na videu na strani    http://www.avtokampi.si/kamp/1/211/Dardin/
Zneski, za katere bom oddal svojo prikolico v posameznih terminih, so odvisni od časa glede na sezono, ki v tem delu Dalmacije traja vsako leto drugače. Lani je bilo lepo poletje in poln kamp skoraj do zadnjega kotička , predvsem pa od 10.7. do 25.8.
Datumi se zaenkrat prosto določijo, jaz se lahko prilagodim in bom uporabljal prikolico v času, ko ne bo oddana. Kot napisano, prikolica je moja, lastna in ni namenjena za komercialno oddajanje, ampak jo sam uporabljam. To sem napisal zato, ker nekateri oddajajo prikolice z osnovno opremo, brez priključka vode, brez odtoka, na mestih, kjer je potrebno uporabljati klimo, ker je peklensko vroče in podobno.

Če koga še kaj zanima, lahko vpraša spodaj v odgovoru na temo, lahko pa tudi pokliče ali pošlje SMS na 040 541 040.

Fotografij pač ne znam naložit....so prevelike in jih zaenkrat ne znam stisnit, da bi jih lahko naložil. franci2016-09-07 12:45:05

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Sr Sep 07, 2016 10:38 am

Prikolica je še postavljena in dokler bo kamp tako poln, kot je bil v zadnjem tednu in bo tako lepo vreme, bo tudi ostala. Če koga zanima letovanje v septembru, lahko oddam prikolico za najmanj 20€ na dan oziroma po 5€ dodatno za vsako odraslo osebo. Na recepciji se posebej plača še turistična taksa. Eno vozilo je vključeno v pavšal. Vabljeni !

Odgovor Napisal/-a: pika.poka78

Brez avatarja
pika.poka78 je odsoten
pika.poka78
Prispevki: 19
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: So Okt 01, 2016 7:20 pm

Pozdravljeni!
Zanima me, če oddajate prikolico tudi 2017, konec julija oz.začetek avgusta in od kdaj zbirate prijave?
Odgovor prosim na: pika.poka78@gmail.com

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: So Okt 01, 2016 9:56 pm

Prikolico bom skoraj zagotovo oddajal tudi v letu 2017 in to v vseh terminih, vmes si bom vzel proste dni za moje letovanje. Možnost najema bom objavil samo na tem portalu / forumu, ker mi to čisto zadostuje. Točne termine bom objavil, ko bom sam plačal pavšalni znesek za letovanje v letu 2017 in ko bom uskladil termine in stroške najema, to bo predvidoma  konec januarja. ( Samo v info: letos je bila cena za najem v času od 20.7. do 10.8. med 60 in 70€ na dan.)

Odgovor Napisal/-a: pika.poka78

Brez avatarja
pika.poka78 je odsoten
pika.poka78
Prispevki: 19
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Ne Okt 02, 2016 1:37 pm

Zanima me še, če ste mogoče že uspeli naložiti kakšne slike, pa če je klima tudi v prikolici?
Torejza proste termine spremljamo portal predvidoma od sredine januarja dalje!
Pika.Poka78@gmail.com

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Ne Okt 02, 2016 3:52 pm

Ne, žal slik nisem nalagal, klime pa tudi ni.
Do sedaj ni še nihče izrazil željo po klimi.
In je tudi ne bom imel, enostavno mi ni do klimatizirane prikolice.
Prosim, če spremljate to objavo, itak boste dobili obvestilo o novi objavi in se lahko slišimo.
Lp, Franci


Odgovor Napisal/-a: Dadodamjan

Brez avatarja
Dadodamjan je odsoten
Dadodamjan
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Če Jan 19, 2017 2:30 pm

Pozdravljeni. Naša družina resno razmišlja o dopustovanju v prikolici. Imamo enega 2 leti in 12 let stara možakarja + medva z partnerko. Ali je še prost termin v septembru od 2- pa najmanj 10 dni? In zanima me še kako z čolni? Gumica in tomos 4,5? Je kje za privezat?

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Ne Jan 29, 2017 4:59 pm


Odgovori