Oglasi:

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: To Mar 26, 2019 11:31 am

Pozdravljeni !

Tudi letos poleti lahko oddam nekaj terminov v počitniški prikolici v Avtokampu Djardin v Sv. Filip i Jakovu.
Zato sem skopiral mojo vsakoletno objavo, jo malo priredil in spodaj je nekaj o tem: 
Kraj je oddaljen 2 km od Biograda na moru in povezan s sosednjim Turanjem. 
Prikolica je na parceli E-20, do morja je 25m vidne razdalje, sicer pa je potrebno prehodit okoli 60m. 
Izpred prikolice je teoretično krasen pogled na otok Pašman in na levo na Biograd na moru. Praktično pa lahko kdo postavi šotor ali brako prikolico na parcelo tik ob ograji in delno zapre pogled.
Na parceli je seveda elektrika, v "kuhinji" 2x2m pa tudi tekoča voda in odtok. 
Prikolica in cela parcela sta 90% v senci ves dan (visoki bori). 
Skoraj vse je na razdalji nekaj 100m, tako lekarna, kioski s kruhom, manjši Konzum in ena večja trgovina, lokali s hrano, cesta skozi mesto je zvečer zaprta, prireditve so skoraj vsak večer na trgu. 
Prikolica (Adria 410Q) ima 4 ležišča, v štiri leta starem predprostoru je široka postelja širine 140cm in precej prostora poleg nje tudi za morebitno napihljivo blazino ali podobno.
V prikolici bo letos tudi najmanj ena prenosna klima, tista na koleščkih. Sicer brez potrebe, ampak vidim, da je to v kampu moderno, pa jo bom še jaz privlekel, samo ne vem, kdaj bo potrebno hladit prikolico.....
V predprostoru je sicer samo še ena miza in hladilnik, najmanj en hladilnik je še v posebnem, ločenem prostoru, kjer je seveda mogoče tudi kuhati in pripravljati hrano.  Od lani sem si omislil tudi skoraj nov, malo višji hladilnik s posebnim, ločenim predalom za zamrznjene dobrote.
V prostoru, namenjenem za kuhanje je predvsem velikim družinam priporočljivo prinesti seboj še plinski gorilnik oziroma plinski štedilnik. V lanskem letu so ga tako kar dva najemnika imela seboj, saj je električna napetost poleti tako slaba, da včasih tudi voda v loncu ne zavre. Verjetno bom letos tudi sam investiral v tole, zaenkrat še nisem kupil štedilnika, torej ga raje ne obljubim.
Pred predprostorom je še senca, nadstrešek, pod njim lesena miza oziroma dve mizi.
K prikolici sodita še dva ležalnika, na katerih je prijetno poležavati, morda tudi preko celega dneva, saj ni nikoli vroče, ker je kamp na cca 4m visokem klifu in celo poletje prijetno pihlja.
1 osebni avto je lahko na parceli, prostora je sicer za dva, lahko je pa tudi na parkirnem prostoru v kampu. 
Gostje plačate na recepciji še turistično takso in zavarovanje (7+1 HRK na dan). Na parceli je praktično mogoče postaviti tudi dodatni šotor, ki se sicer posebej plača, če je število gostov le preveliko.
Sanitarije so od 60 do 100m oddaljene, internet ni zanimiv, ker imamo skoraj vsi neomejen prenos podatkov pri svojih mobilnih operaterjih. 
Več o kampu si lahko pogledate na videu na strani    http://www.avtokampi.si/kamp/1/211/Dardin/
Zneski, za katere bom oddal svojo prikolico v posameznih terminih, so odvisni od časa glede na sezono, ki v tem delu Dalmacije traja vsako leto drugače. Tudi lani je bilo lepo poletje in poln kamp skoraj do zadnjega kotička , predvsem pa od 5.7. do 16.8. Nadomestilo, ki ga pričakujem za uporabo moje prikolice v času, ko je ne bom uporabljal, je od 25 do 80€ na dan. Samo tistih 14 dni, ko hočem pa resnično jaz uporabljati prikolico, je ocenjeno na 100€. Lepo prosim torej, ne rezervirajte terminov od 5.7. -8.7., od 26.7.-4.8. in od 13.-17.8.
Jaz se običajno lahko prilagodim in bom uporabljal prikolico v času, ko ne bo oddana. Kot napisano, prikolica je moja, lastna in ni namenjena za komercialno oddajanje, ampak jo sam uporabljam. To sem napisal zato, ker nekateri oddajajo prikolice, v katerih sami ne bivajo, brez priključka vode, brez odtoka, na mestih, kjer je potrebno uporabljati klimo, ker je peklensko vroče in podobno.
Za t.i. pavšal sem plačal upravi kampa letos cca 2600€, prezimovanje stane še 130€, kar nanese vsak dan v polni sezoni (dva meseca praktično lahko uporabljamo prikolico) 45€ na dan - plačanih upravi kampa. V maju in v začetku junija je pa sploh ne bom postavil, ker nikogar ne zanima oddih takrat. 

Če koga še kaj zanima, lahko vpraša spodaj v odgovoru na temo, lahko pa tudi pokliče ali pošlje SMS na 040 541 040.

Fotografij pač ne znam naložit....so prevelike in jih zaenkrat ne znam stisnit, da bi jih lahko naložil. Lahko jih pa komu pošljem po elektronski pošti, čeprav ne vidim razloga, da bi se nekdo zaradi fotografij odločil za letovanje v točno določeni prikolici.

Odgovor Napisal/-a: Nar

Brez avatarja
Nar je odsoten
Nar
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Re: AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: To Apr 09, 2019 8:13 pm

Pozdravljeni. Zanima me termin od 24.6. Do 5.7. In cena. Lp!

Peter
Peter

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Sr Apr 10, 2019 1:02 am

V petek , ko pridem iz tujine, pogledam na koledar in odgovorim. LP

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: So Apr 13, 2019 11:24 am

Nar napisal/-a: To Apr 09, 2019 8:13 pmPozdravljeni. Zanima me termin od 24.6. Do 5.7. In cena. Lp!

Peter

Prikolica je žal zasedena do nedelje, 30.6.. Je pa še prosta v juliju po enakih cenah kot lani in sicer v začetku julija po 60€, kasneje pa po 70 in 80€. Žal v vašem terminu torej ni več prosta.
Lp, Franci

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: AC Djardin, Sv. Filip i Jakov, oddam prikolico

Objavljeno: Po Apr 22, 2019 7:37 pm

:idea:   Trenutno  lahko prikolico oddam še v času do 22.junija po povprečni ceni 45€ na dan, v času od 1.7.-12.7. po povprečni ceni 65€ na dan in v času od 18.8. do 24.8. po ceni 45 do 50€ na dan. Oziroma za par dni v teh terminih, ni nujno, da ves čas, saj bi tudi meni prijalo malo nezasedenih dni vmes. Mogoče je tudi malo prilagoditi termin (prihod dan ali dva prej ali odhod kasneje), za drugačno dnevno ceno tiste dni. No , tudi po 15. septembru po 25€ na dan,  če kdo meni, da bo lepa jesen....

Odgovori