Oglasi:

Cres - Stara Gavza hiška

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Post by: solaris

Brez avatarja
solaris je odsoten
solaris
Posts: 17
Joined: Tue Mar 19, 2019 2:17 pm

Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Sat May 07, 2022 11:18 am

Oddam hiško za 4 osebe, ki je od morja oddaljena 60m. V bližini je kamnita in peščena plaža. Hiška se nahaja 500m od avtokampa Kovačine (FKK + tekstil).
Več informacij na 051 639 221.

Post by: solaris

Brez avatarja
solaris je odsoten
solaris
Posts: 17
Joined: Tue Mar 19, 2019 2:17 pm

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Sun May 22, 2022 3:13 pm

.

Post by: solaris

Brez avatarja
solaris je odsoten
solaris
Posts: 17
Joined: Tue Mar 19, 2019 2:17 pm

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Sun May 29, 2022 10:11 am

Image

Post by: zvenk06

Brez avatarja
zvenk06 je odsoten
zvenk06
Posts: 4
Joined: Sun Jul 28, 2019 10:16 am

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Tue Jun 07, 2022 2:46 pm

Zdravo.imate prosto mogoce od 29.6 do 9.7?
Javite
Hvala

Post by: solaris

Brez avatarja
solaris je odsoten
solaris
Posts: 17
Joined: Tue Mar 19, 2019 2:17 pm

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Sun Jun 19, 2022 3:43 pm

Ta termin je zaseden.

Post by: Vilette

Brez avatarja
Vilette je odsoten
Vilette
Posts: 12
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:16 pm

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Mon Jun 20, 2022 9:22 am

Pozdravljen, imate še kakšen termin fraj julij-avgust?

Post by: solaris

Brez avatarja
solaris je odsoten
solaris
Posts: 17
Joined: Tue Mar 19, 2019 2:17 pm

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Mon Jul 04, 2022 6:44 am

Je še prosto.

Post by: Vilette

Brez avatarja
Vilette je odsoten
Vilette
Posts: 12
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:16 pm

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Sat Jul 09, 2022 9:36 pm

Pozdravljeni, termin 1-8.8 je fraj?
Hvala za povratno info. lp. V

Post by: solaris

Brez avatarja
solaris je odsoten
solaris
Posts: 17
Joined: Tue Mar 19, 2019 2:17 pm

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Tue Jul 26, 2022 9:22 am

Ta termin je zaseden.

Post by: MihaL

Brez avatarja
MihaL je odsoten
MihaL
Posts: 11
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:15 pm

Re: Cres - Stara Gavza hiška

Posted: Sun Aug 07, 2022 7:50 am

Ali imate prosto od 20.8 do 27.8. 2022? Pošljite mi ponudbo s slikami na mail [email protected]

Post Reply