Oglasi:

Kampi v Italiji

Informacije o kampih v ostalih državah npr. Italija, Avstrija, Nemčija, francija, Španija

Odgovor Napisal/-a: chrush

Brez avatarja
chrush je odsoten
chrush
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Ne Feb 05, 2012 4:50 pm

Pozdravljeni. Zanima me, kakšne so cene letnega najema kampov v Italiji, koliko stanje zimo vanje prikolice in podobno, kajti na njihovih uradnih straneh so podatki samo za eno noč oz. do največ dveh tednov. Predvsem me zanima, če kdo ve, koliko stane letni pavšal v  Campsite Pra'delle Torri. Zanima me, če obstaja kakšna stran, kot je tale, kjer so podatki za Italijo. Na tej strani so podatki odlični za ex-yu, bi pa tako stran rad našel še za italijo. Zanimajo me predvsem pavšali.
Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Po Feb 06, 2012 8:44 am

Težko rečemo, vemo samo da so cene kampiranja v kampu San Bartolomeo na italijanski strani Debelega Rtiča okoli 2.000 eur.
Najbolje je poslati mail na recepcijo kampa info@pradelletorri.it in povprašati še za ceno pavšala. Ta kamp ima že nekaj let naziv ADAC Superplatz, zato ne pričakujte prav nizke cene.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Po Feb 06, 2012 6:00 pm

http://it.camping.info/italia ,ce ti to kaj pomaga.Izberes si kraj,kamp in dobis vse podatke tudi z mnenji uporabnikov.LP

Odgovor Napisal/-a: chrush

Brez avatarja
chrush je odsoten
chrush
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Po Feb 06, 2012 8:05 pm

vlady hvala, to stran sem že pregledal, ampak podatkov o pavšalu ne najdem nikjer. se pravi, da je potrebno res pošiljati maile in upati, da bodo odgovorili.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Po Feb 06, 2012 8:40 pm

no ravno to smo hoteli tudi mi napisati - če človek išče podatke o pavšalu, potem naj se mu pomaga s to informacijo, ne pa s splošno spletno stranjo za kampe, ki je po vrhu še skorajda naša konkurenca :)

Odgovor Napisal/-a: Brinsky

Brez avatarja
Brinsky je odsoten
Brinsky
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Sr Okt 16, 2013 6:31 am

Čeprav eno leto prepozno, mi smo že leta v AC Tenuta primero v Gradežu (cca 38 km od Gorice). Cena pavčala je 1500 za parcelo, odnosno 1200 na slabši lokaciji in 1000 za manjšo parcelo. Odrasle osebe 400, otroco nad 3 leta 150, zimovanje 500. Če želiš več informacij o IT campih in marinah, piši, mi letujemo v italiji že več kot 15 let in smo zadovoljni

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Sr Okt 16, 2013 6:45 am

Super...glede na cene je razvidno, da vse skupaj tudi v Italiji ni ravno poceni..se pravi pavšal za 2 odrasli osebi + 2 otroka bi bil cca 2.600 eur. Če vzamemo običajni "slovenski" pavšal, bi potem morali računati vsaj 4 odrasle osebe in 4 otroke, kar pa bi na koncu zneslo okroglih 3.700 eur.

Je pa ta vaš kamp za običajne obiskovalce kar drag, recimo v top sezoni je cena za 2 odrasli osebi na parceli kar 64 eur. Pa še spletna stran kampa Tenuta v Gradežu http://www.tenuta-primero.com/sito/lang/en/
avtokampi.si2013-10-16 08:47:39

Odgovor Napisal/-a: valdo

Brez avatarja
valdo je odsoten
valdo
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Sr Okt 16, 2013 8:20 am

Zimovanje 500??
V Ljubljani je cena 400 za celo leto.

Odgovor Napisal/-a: Brinsky

Brez avatarja
Brinsky je odsoten
Brinsky
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: So Dec 21, 2013 7:43 am

Letos je pa zimovanje v tem kampu 300. Imate še to možnost, da, če veste kdaj greste na dopust, vam lahko  rezervirajo isto parcelo ali po želji in vas prikolica že čaka. Jaz tega ne koristim, in prikolico odvlečem domov. Ker sem lansko leto malo prečesal istro, moram povedati, da so večinoma hrvaški kampi dražji in manj ugodni, z manj ponodbe.

Odgovor Napisal/-a: prenovitelj

Brez avatarja
prenovitelj je odsoten
prenovitelj
Prispevki: 46
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi v Italiji

Objavljeno: Po Avg 25, 2014 10:38 am

Jaz sem pa ravno nekje našel kamp Mare Pineta pri Devinu (Duino) na Tržaškem. Je že kdo bil tam? Sem gledal spletno stran, ampak nisem dobil prave predstave. Zelo škoda, da ni spletna stran tudi v slovenskem jeziku, pa imajo vse živo (celo danski jezik)... Glede na slike pa vidim, da ni slabo.

Odgovori