Oglasi:

Mover za enoosno prikolico

Vse o opremi počitniških prikolic, nakupu, prevozu...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Pe Jan 05, 2018 8:00 am

Super, hvala za vse informacije...bo verjtno na koncu najbolje naredit kar kakšen video delovanja tega moverja. Lahko ga pošljete tudi nam, pa ga bomo dali na youtube.

Odgovor Napisal/-a: Gorazd79

Brez avatarja
Gorazd79 je odsoten
Gorazd79
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Ne Jan 07, 2018 8:44 pm

Wanderer, pozdravljen tudi jaz sem tik pred nakupom moverja. Priznam tudi mene zelo mika tale kombinacija, samo nekako nisem vešč internetnih nakupov sploh tujina.Zanima me kako je tule pri wagnerju s plačilom in dostavo. Zanima pa me tudi kako tole kupiti na podjetje brez davka, ali to sploh gre. Zelo bi bil vesel informacije.
Hvala in lep pozdrav, Gorazd

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Sr Jan 10, 2018 8:22 am

Sam sem nekako vajen internetnih nakupov, pravzaprav večino stvari kupim prek spleta, predvsem zaradi večje izbire, enostavnosti in običajno kar ugodnih cen. V tem primeru sem zaradi višine zneska, ki presega limit na moji kreditni kartici izbral vrsto plačila "Vorkasse" oz. predplačilo. Nato pa sem na podlagi predračuna, ki sem ga takoj po zaključku nakupa prejel na mail, znesek poravnal direktno iz spletne banke. Že naslednji dan sem prejel potrditev plačila in odpremo ter na mail prejel račun in dobavnico. poštnina me je stala dodatnih 38 EUR za težo 33 kg.

Sicer pa za spletne nakupe in zneske do limita na kreditni kartici najraje uporabljam Paypal, na katerega imam povezano kreditno kartico ali pa plačilo direktno preko te kreditne kartice.

zaupam pa seveda trgovinam, ki so preverjene in varne, kot recimo ebay, amazon, ipd... skratka da ima trgovina certifikat. Wagner ga ima.
Wanderer2018-01-10 09:23:54

Odgovor Napisal/-a: Gorazd79

Brez avatarja
Gorazd79 je odsoten
Gorazd79
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Sr Jan 10, 2018 7:27 pm

Wanderer, hvala za nasvete! Thumbs Up
Sem se opogumil, se registriral in seveda naročil tale moving komplet. Plačal sem po sistemu predplačila,.....in sedaj.....veselo v pričakovanju. Tudi jaz imam namen montirat sam.Smile
Lp Gorazd

Odgovor Napisal/-a: Šrumpf

Brez avatarja
Šrumpf je odsoten
Šrumpf
Prispevki: 23
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Sr Jan 10, 2018 8:54 pm

Ojla.
Ne se bati zmontirat moverja jaz sem ga sam montiral pa ni nobenga problema vse je zraven navodila drobni material samo po knjigi delat pa gre fantayticno. Jaz imam tega Reicha pa dela super samo računalnik dajte na tako mesto da ne bo zgubljal signala ker to zna bit malo problema jaz sem moral podaljšat anteno. Lepo montažo. Lp
Tomaž

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Če Jan 11, 2018 4:33 pm

Super Gorazd Thumbs Up Jaz sem paket prejel 4 delovni dan od datuma odpreme, pripeljal pa mi ga je ECL d.o.o.  - "European Contract Losgistics" iz MB, prej pa me je še poklical na GSM, da sva uskladila uro.
Jaz pa že planiram čas, kdaj se lotim montaže. Kot je rekel Šrumpf, so navodila zelo jasna in kratka. Sam največ težav pričakujem zaradi teže vsega skupaj, ker bom verjetno potreboval še en par rok, da mi pomaga držati na mestu.

Odgovor Napisal/-a: Šrumpf

Brez avatarja
Šrumpf je odsoten
Šrumpf
Prispevki: 23
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Če Jan 11, 2018 6:07 pm

Ni potrebe za dodatne roke obesiš levi pa desni motor na šasijo pol pa cev skozi. Rabiš edino en lesen klocen da maš motor bliže šasiji. Nastaviti pa ga morta od gume ko je prikolica samo na gumah pa sprednjem kolesu približno ravno mora bit. Če rabita pomoč javita pa pošljem kake slike. Lp

Odgovor Napisal/-a: levci

Brez avatarja
levci je odsoten
levci
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Sr Jan 17, 2018 7:19 pm

Wanderer koliko velika paketa to prideta? Ali je vse v enem paketu?
Lp

Odgovor Napisal/-a: Šrumpf

Brez avatarja
Šrumpf je odsoten
Šrumpf
Prispevki: 23
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Če Jan 18, 2018 1:14 pm

Jaz sem mel tri škatle 50x50x25 2xmotor pa ena 15x15x220 štange. Lp

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Če Jan 18, 2018 3:40 pm

Kot je rekel šrumpf, pridejo tri ločene škatle, dve veliki in eno dolga štanga. Pri meni je bila še šetrta škatla, ker sem še baterijo naročil poleg (MPP).

Odgovori