Oglasi:

Mover za enoosno prikolico

Vse o opremi počitniških prikolic, nakupu, prevozu...

Odgovor Napisal/-a: Gorazd79

Brez avatarja
Gorazd79 je odsoten
Gorazd79
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Sr Feb 28, 2018 11:13 am

In...včeraj iz Wagnerja sporočili, da ne morejo dobaviti naročenega kompleta in da bodo stornirali naročilo Da jim.......
Sedaj čakam vračilo kupnine, potem pa spet na lov.
Lp Gorazd

Odgovor Napisal/-a: Šrumpf

Brez avatarja
Šrumpf je odsoten
Šrumpf
Prispevki: 23
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Sr Feb 28, 2018 4:24 pm

Kupil v slo 10dni pa sem imel. Je pa ena stvar vse kaj se kupuje v nemčiji ali drugod garancija velja samo pri njih tako da jim je treba vse nazaj pošiljat. Pri nas je malo dražje nimam pa problemov. Lp

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Pe Mar 02, 2018 11:40 am

No, to me pa res čudi. Ogromno nakupov sem že opravil prek Wagnerja, pa še nikoli nobenih problemov. Res pa je, da je ta paket prevelik za navadno pošto in ga pošljejo prek špedicije. Mogoče se je tu kaj spremenilo oz. da tega več ne počno.
Kar pa se tiče nakupa v slo, pa menim, da je kar dosti dražje. V mojem primeru je bilo na moverju prihranka cca 300 eur, LeFePo4 batery pack-a pa se pri nas sploh ne dobi. Mogoče kompliciram, ampak 25 kg lažja baterija tudi ni kar tako, sploh ko se lovi vsak kg obremenitve pri pakiranju - vsaj pri nas :)
Kakorkoli, žal mi je Gorazd za to neprijetno izkušnjo in vso srečo pa nakupu v prihodnje.

Odgovor Napisal/-a: Gorazd79

Brez avatarja
Gorazd79 je odsoten
Gorazd79
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Pe Mar 02, 2018 9:47 pm

Kot so mi sporočili sploh ni bil problem v pošti, ampak jim proizvajalec ni dobavil artiklov in so odstopili od naročila.
Danes sem tudi dobil celotno kupnino vrnjeno na račun. Sem tudi jaz gledal podobne komplete v SLO pa so res cca 300€ dražji. Grem v novo naročilo spet iz Nemčije verjetno kar enak komplet. Tudi nas malo dajejo kilogrami ;)
Lp Gorazd

Odgovor Napisal/-a: Gorazd79

Brez avatarja
Gorazd79 je odsoten
Gorazd79
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Ne Mar 04, 2018 3:13 pm

Evo naročil ponovno pri Camping Factory, enak mover basic Raich 1.8 in power set Green M Enduro, ki je malo močnejši 20Ah.
Sedaj pa spet čakam... upam da bo čimprejWink.
Lp Gorazd

Odgovor Napisal/-a: valter

Brez avatarja
valter je odsoten
valter
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: To Mar 13, 2018 11:48 am

Tudi sam sem v nabavi moverja za prikolico. Imam prikolico Hobby 470 (NDM 1350 kg). Tale Raich 1.8 je kar zanimiv...edino montaža me malo muči, saj je dostop pod prikolico pri montaži otežen. Nimam namreč "jaška", da bi lažje vse skupaj zmontiral.
@Gorazd, ti si verjetno naročil tole:

Reich

Zanima me kako boš zmontiral na prikolico? Če boš sam, objavi kakšne slikce.

Kakšne so pa cene pri nas, oziroma kakšne imate kaj izkušnje z našimi prodajalci (monterji) moverjev?

Hvala za odgovore.
lp,Valtervalter2018-03-13 12:50:35

Odgovor Napisal/-a: Gorazd79

Brez avatarja
Gorazd79 je odsoten
Gorazd79
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: To Mar 13, 2018 3:45 pm

Valter pozdravljen, jaz bom montiral kar na domačem dvorišču, zapeljal jo bom na dva navoza spodaj pa dekca in upam da bo šlo ;) .
Jaz sem naročil tega:
https://www.camping-factory.com/easydriver-basic-1.8-rangierhilfe-reich-mit-power-set-green-m-enduro
samo zaradi teže baterije, namreč tale power set tehta samo 4 kg.
Jaz drugih izkušenj nimam, vem samo da so podobni moverji v slo nekaj dražji, no cca 500€.
Poslikam .... med montažo, najprej moram pa vse dobit domov, sploh ne razumem teh prevoznikov (GLS), včeraj sem dobil 1 paket (elektroniko in en motor), danes 2 paketa (pritrdilni material in drugi motor) (oba vzvoda) o bateriji pa še ni duha ne sluha  Confused
Lp Gorazd

Odgovor Napisal/-a: Gorazd79

Brez avatarja
Gorazd79 je odsoten
Gorazd79
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Sr Mar 14, 2018 3:16 pm

Končno danes pripeljali še accu, res ne zastopim prevoznika sedaj pa samo počakam suho vreme in montiram .

Lp Gorazd

Odgovor Napisal/-a: levci

Brez avatarja
levci je odsoten
levci
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Če Mar 15, 2018 6:19 am

Pozdraljeni,
Jaz tudi samo še vreme čakam, da zmontiram mover. nabavil sem Reich easydrive basic 1.8. Nisem pa se še odločil kak akumulator nabavim. Nagibam se k Optima YTS 2.7 38Ah. Ima kdo kake izkušnje, koliko časa naj bi zdržal za premikanje prikolice?
 
Lep pozdrav,
levci2018-03-15 08:28:12

Odgovor Napisal/-a: valter

Brez avatarja
valter je odsoten
valter
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Mover za enoosno prikolico

Objavljeno: Če Mar 15, 2018 1:28 pm

Super....vidim, da boste vsi sami zmontirali. Sporočite, če boste naleteli na kakšne težave pri montaži...
Katere prikolice pa imate? Moja je Hobby 470.

lp

Odgovori