Oglasi:

Hobby-okno

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: bbostjan

Brez avatarja
bbostjan je odsoten
bbostjan
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Hobby-okno

Objavljeno: To Avg 26, 2014 11:46 am

Pozdravljeni,


kot nov in neizkušen lastnik kamp prikolice (Hobby, letnik 94) mi je to poletje počilo stransko okno (notranje in zunanje), v katerem se sedaj nabira kondenz. Čez zimo pa lahko to pomeni le vlago v sami prikolici. Ko sem povpraševal za ceno novega okna so le ta okoli 350 - 400 EUR (Freedom Center). Ker so cene zasoljene. Me zanima, ali obstaja kakšen " avto odpad" v Sloveniji ali na tujem, kjer bi lahko povprašal, ali je mogoče le to kupiti za zmerno ceno.

Hvala za vaše nasvete in pomoč, Boštjan

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Hobby-okno

Objavljeno: To Avg 26, 2014 12:36 pm

Živjo!
Mi je prijatelj na morju povedal ,da se razni rezervni deli tudi starejša okna dobijo v Italiji v bližini letališča Monfalcone(Trst)na manjšem servisu prikolic Borshner samo problem je ker govorijo samo it..Če bi ti ta opcija odgovarjala ti priskrbim še kakšen podatek. Lp

Odgovor Napisal/-a: bbostjan

Brez avatarja
bbostjan je odsoten
bbostjan
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Hobby-okno

Objavljeno: Sr Avg 27, 2014 12:46 pm

Pozdravljen,

vljudno prosim za dodatne informacije, bom preveril.

Hvala,lp

Odgovor Napisal/-a: sofre

Brez avatarja
sofre je odsoten
sofre
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Hobby-okno

Objavljeno: Po Avg 07, 2017 10:46 am

Pozdravljeni

Tudi jaz imam podoben problem z okni Hobby prestige l.1994, zato vas prosim za podrobnejše informacije glede servisa z rezevnimi deli v Italiji pri letališču Monfalcone.

Hvala za odgovor in lep pozdrav


Odgovor Napisal/-a: Miloš Brecelj

Brez avatarja
Miloš Brecelj je odsoten
Miloš Brecelj
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Hobby-okno

Objavljeno: Ne Avg 26, 2018 10:38 am

Pazljivo s Freedom centrom Celje!
 Pri njih smo kupili novo Hobby prikolico 2014. Ko smo zelo malo poškodovali okno smo pri njih naročili novo. Zahtevali so predplačilo 365 € in okno obljubili v 14 dneh.  Po več kot 3 mesecih nismo dobili ne okna ne denarja. Zadovoljiti smo se morali s oknom druge prikolice, ki je bila takrat na dvorišču, pa čeprav ni bilo novo.  Obljubili so nam dostavo novega v enem tednu. Za ta čas so si naše okno  še uporabno sposodili, za zaprtje prikolice ki je bila na dvorišču. Novega okna ki smo ga plačali NIKOLI ! nismo prejeli, tako, da imamo še vedno staro. Tudi  prikolico z našim rahlo poškodovanim sposojenim oknom je trgovec enostavno prodal naprej. Ta primer mešetarjenja z rezervnimi deli pri tem trgovcu ni edini.

Odgovori