Oglasi:

Baldahin

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: klavdijat

Brez avatarja
klavdijat je odsoten
klavdijat
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Baldahin

Objavljeno: To Apr 07, 2015 8:46 pm

Pozdravljeni!
Pred kratkim smo kupili prikolico in sedaj še moramo nabaviti baldahin.
Ker smo v tem še čisto novi (to je namreč naša prva prikolica) me zanima, kateri baldahin priporočate.
Iščem nekaj cenovno bolj ugodnega, ampak da je vseeno vredu.
Je kdo naročal preko strani obelink.de? Ima slučajno kdo las palmas baldahin oz. prosim za nasvet na tej strani kateri baldahin je koliko toliko ok.
Hvala
klavdijat2015-04-07 23:10:05

Odgovor Napisal/-a: drejca11

Brez avatarja
drejca11 je odsoten
drejca11
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Baldahin

Objavljeno: Sr Apr 08, 2015 12:09 pm

Zdravo.jas sem pred enim tednom naroćila baldahin in drugo opremo iz podjetja (obelink.de).robo sem dobila v 5 dneh.vae je štimalo in sem zelo zadovolna.

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Baldahin

Objavljeno: Sr Apr 08, 2015 1:37 pm

Živjo! Še moje priporočilo,jaz opisa ne razumem zato preveri kakšna je streha.Priporočil bi gumirano ne pa plastificirano streho,ker je precej močnejša in svetloba ne prebija v notranjost.Če boste kupili baldahin iz NL bo verjetno potrebno kupit še nosilce za stropne kole,ki se pritrdijo na prikolico,ker NL nosilci so obešeni na rob baldahina to pa bol za v pravlico kot za veter.(nosilci niso noben strošek) .LP

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Baldahin

Objavljeno: Sr Apr 08, 2015 7:05 pm

No še jast,točno tega si lastimo mi,vse palice so zraven,streha je gumirana in ni bojazni za sonce,naročili iz NL dobili tudi v 5.dneh in s 33€ več poštnine. Meni se za ta denar izredno dopade in kvaliteta in cena,smo bili ZELO presenečeni ko smo ga postavljali!!! PRIPOROČAM-ZELO!

Odgovor Napisal/-a: klavdijat

Brez avatarja
klavdijat je odsoten
klavdijat
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Baldahin

Objavljeno: Sr Apr 08, 2015 7:17 pm

Kakšne nosilce je treba to kupit? Imaš kak link?

Odgovor Napisal/-a: oposum

Brez avatarja
oposum je odsoten
oposum
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Baldahin

Objavljeno: Pe Apr 10, 2015 4:48 am

Mi smo imeli samo Las Palmas (št. 11) in podaljšek baldahina-tendo, oboje z obelink.de in nobenih dodatnih nosilcev in je vse stalo kot mora, tudi na močni burji. Če boste vzeli še tendo, morate kupiti posebej tudi vezni člen, mi smo ga kupili v camp trgovini v Šenčurju.

Odgovor Napisal/-a: pika13

Brez avatarja
pika13 je odsoten
pika13
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Baldahin

Objavljeno: Po Apr 20, 2015 10:09 pm

Smo čist frišni lastniki prikolce. Baldahin , ki je bil zraven  je sam za odpad zato rabmo novega.
Kupujemo baldahin za prikolico CARAVELAIR EMERAUDE III 370.
Nimam pojma, kaj je potrebno naročit , niti katere mere .  LAs Palmas  se mi dopade( gledala na obelinku) A konstrukcijo dobim vso zraven ali je to posebej potrebno naročit  posebej ?



Odgovor Napisal/-a: drejca11

Brez avatarja
drejca11 je odsoten
drejca11
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Baldahin

Objavljeno: To Apr 21, 2015 7:10 am

Če naročiš preko obelink ne rabiš naročevat posebej palic.je v kompletu.samo pravilni obseg izbereš

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Baldahin

Objavljeno: To Apr 21, 2015 11:32 am

Živjo!
Obseg baldahina izmeriš tako: prikolica naj bo ravna dvignjena tolk ,da so kolesa rahlo na tleh vzamete daljšo vrvico in merite kot stoji baldahin,od tal gor po kanalu okoli na drugo stran do tal.To vrvico izmerite in v cm pogledaš v katalog št.baldahina.Tukaj cm gor dol ker imaš pri št. baldahina razpon. Želim vam ugoden nakup.LP

Odgovori