Oglasi:

Sončna streha Isabella eclipse in fix na prikolico

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Sončna streha Isabella eclipse in fix na prikolico

Objavljeno: Pe Jul 21, 2017 10:01 am

Zdravo,
Smo kamperji s prikolico, baldahinom in sončno streho Isabella Eclipse, ki jo ponavadi namontiramo na baldahin. Sedaj pa se odpravljamo na krajši izlet, kjer bomo baldahin pustili doma, sončno streho pa bi radi namestili neposredno na prikolico. Isabella Eclipse ima za ta namen že pripravljen žepek vzdolž celotne dolžine v katerega je potrebno vstaviti plastično cevko, da s tem dobimo vodilo, katerega lahko nato porinemo v kanal prikolice. Ampak poraja se mi problem glede te plastične cevke, saj je nimam, pravtako zamanj iščem po internetu kje bi se to dalo kupiti. Spodaj je slika o čem govorim, moje vprašanje pa je, ali kdo ve, kje se to cevko da dobiti/kupiti. Trenutna alternativa je, da mi dodatno našijejo celotno vodilo, kar pa lahko storijo komaj v jeseni, poleg tega je to poseg, ki načeloma ne bi bil potreben, saj je dovolj da se vstavi samo ta cevka, brez kakršnegakoli šivanja.
Najlepša hvala za morebitno pomoč. Slika:


Odgovor Napisal/-a: mgregor2

Brez avatarja
mgregor2 je odsoten
mgregor2
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Sončna streha Isabella eclipse in fix na prikolico

Objavljeno: Pe Jul 21, 2017 10:42 am

Poizkusite uporabiti koaksialni kabel za TV nateno. Mislin da je ravno pravi premer.


Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Sončna streha Isabella eclipse in fix na prikolico

Objavljeno: Pe Jul 21, 2017 10:52 am

Super ideja! Bom preveril, če bo pasalo in javim! Niti pomislil nisem na kaj takega - hvala za idejo!

Odgovori