Oglasi:

Baldahin

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Nikič

Brez avatarja
Nikič je odsoten
Nikič
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Baldahin

Objavljeno: Če Sep 28, 2017 5:28 pm

Pozdravljeni,
zanima me,če ima kdo izkušnje z baldahini REIMO Palazzo,cenovno so kar ugodni,morda kakšno mnenje...
lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Baldahin

Objavljeno: Sr Okt 04, 2017 9:20 am

Žal z Reimo nimamo izkušen, je pa dobra kvaliteta pri nemškem - WIGO  - www.wigo-zelte.de
Kolikor pa mi vidimo po kampih, da pavšalisti še vedno najbolj prisegajo domačim proizvajalcem npr. Orehek, ki baldahin sami naredijo po meri prikolice. Je res malce dražje, samo je pa tudi za kar nekaj let dlje. pa še človek lahko izbira material in obliko pa kje bodo okna in vrata.

Odgovor Napisal/-a: Damian

Brez avatarja
Damian je odsoten
Damian
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Baldahin

Objavljeno: Ne Sep 09, 2018 8:35 pm

Zaradi spremembe v družini (vnuki, itd,) bi rabil baldahin globine 3 m. Obstoječ Orehkov (Iztok Orehek) je še več, kot dober, in če ne bi bila prikolica stara že 20 let, bi šel brez pardona k njemu po novega, saj so njegovi za moje pojme najkakovostnejši.. Sedaj pa rabim nekaj za naslednjih 5-10 let, potem pa bo že treba menjat prikolico....Zato bi se zadovoljil s kakšno cenejšo varianto...
Razmišljal sem sicer tudi o predelavi-tu bo svoje povedal Iztok...
V gčavnem, ali imate podatke za kakšen cenejši baldahin globine 3m...?
Obstoječega pa bom verjetno prodal, saj je kljub nekaj letom še zelo dobro ohranjen..
lp

Odgovor Napisal/-a: tajda44

Brez avatarja
tajda44 je odsoten
tajda44
Prispevki: 87
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Re: Baldahin

Objavljeno: So Maj 11, 2019 12:04 pm

pozdravljeni

midva imava baldahin kateri je za naju ker sva samo 2 prevelik in sicer globine 330 cm  izdelovalca dorena slo v kolikor vas zanima me lahko kontaktirate  041 569 115 simon

Odgovori