Oglasi:

Zatemnitev šotora

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Kras-na

Brez avatarja
Kras-na je odsoten
Kras-na
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Zatemnitev šotora

Objavljeno: Ne Jun 24, 2018 4:20 pm

Pozdravljeni,
navdušili smo se nad kampiranjem, kupili družinski šotor, se na domačem vrtu izvežbali v postavljanju le tega in se za dve  nočitvi odpravili kampirat (Istra). Sedaj pa imamo problem. :)
Jaz in 5-letni sin nikakor ne moreva zaspat če je v šotoru tako svetlo (opoldanski počitek), prav tako se zjutraj zbujava že ob prvih žarkih (pred 6-to)...posledično sva nenormalno utrujena in sitna :)) Ne mi svetovat da se bomo navadli, ker že od malega ne morem zaspat, če v sobi ni popolne teme. Ko smo kupovali šotor mi pa na kraj pameti ni prišlo, da bi lahko to bil problem.
Torej, da bomo lahko vsaj 2x na leto po dan ali dva kampirali me zanima če obstaja karkoli da bi spalni del šotora zatemnila? Mogoče kakšna tanjša tkanina, da jo kar prišijem po robovih? Dobila sem nasvet naj dam cerado čez šotor. Pa se mi ne zdi ravno praktično...to bi lezlo dol, šotor nebi "dihal", pa še težka je.
Se je kdo srečal s takim problemom, imate mogoče kakšen nasvet? Hvala za vsa mnenja in nasvete!

Odgovor Napisal/-a: SM56

Brez avatarja
SM56 je odsoten
SM56
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Zatemnitev šotora

Objavljeno: Ne Jun 24, 2018 7:58 pm

https://www.amazon.com/Comfortable-Adjustable-Position-Ultimate-Blindfold/dp/B014VYD7NW/ref=zg_bs_3764231_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=VK6JJX3B90Y5J1DN47V9

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Zatemnitev šotora

Objavljeno: Ne Jul 01, 2018 4:43 pm

Kupite si masko za oci,pa boste za par € imeli vedno temo,podnevi in ponoci

Odgovori