Oglasi:

Straško - mobilna hiška

Vse o najemu mobilne hišice v kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: bmobil

Brez avatarja
bmobil je odsoten
bmobil
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Straško - mobilna hiška

Objavljeno: So Jan 21, 2017 7:12 am

Ali kdo ve, če kamp Straško dopušča prepis mobilne hiške in posledično prenos pavšala na novega lastnika? Ali ima v primeru, da nekdo prodaja lastniško hiško predkupno pravico kamp? Ali se da v kamp Straško postaviti novo mobilno hiško, po mojem izboru? Ali kamp omogoča oddajanje lastniških mobilnih hišk tretjim osebam ali ima klavzulo tako kot Njivice, da v njej lahko prebivajo samo osebe, ki so na pavšalu? Kako je z dvigovanjem pavšala v Strašku? Njivice naj bi ga zadnje dve leti dvignile za dobrih 1000 EUR... Ali se lahko kamp ogleda tudi v času, ko naj bi bil zaprt? HVALA

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Straško - mobilna hiška

Objavljeno: Po Jan 23, 2017 7:34 am

to je pa zelo specifično vprašanje, na katerega tudi mi nimamo vseh odgovorov, saj gre za pogodbo med imetnikom mobilne hišice in kampom.
Cene pavšalov v kampu Straško so imele zadnjo višjo podražitev cca 3 leta nazaj, potem pa se vsako leto podraži za kakšnih 100 eur. Letos celo ni bilo podražitve. Kar se tiče oddajanja mobilne hišice je pa to možno le v primeru, da vzamete pavšal na podjetje, vendar je tudi cena potem višja npr. letos od 4.625 do 5.250 eur. Pomemben pogoj pa je tudi, da cena oddajanja ne sme biti nižja od cene, ki jo ima kamp, ker drugače vam lahko prekinejo pogodbo.

Kar se tiče prepisov, predkupnih pravi ipd. pa je najbolje kontaktirati kamp oz. starega lastnika mobilne hišice, ki se bo še najlažje zmenil na recepciji kampa za vse podrobnosti.

Odgovor Napisal/-a: MILANLO

Brez avatarja
MILANLO je odsoten
MILANLO
Prispevki: 2
Pridružen: Sr Mar 06, 2019 8:39 am

Re: Straško - mobilna hiška

Objavljeno: Če Jun 27, 2019 11:28 am

Pozdravljeni,
mene pa zanima nakup mobilne hiške v kampu STRAŠKO. 

Kontakt: Milan, GSM 041 523 730 ali Email: milan.lozar@gmail.com

Hvala in lep dan

Odgovori