Oglasi:

Mobilna hiška - zima

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: mkodric

Brez avatarja
mkodric je odsoten
mkodric
Prispevki: 3

Mobilna hiška - zima

Objavljeno: Ne Dec 01, 2019 6:28 pm

Pozdravljeni.

Ima kdo izkušnje z najemom mobilnih hišk pozimi v kampih ob morju.
Sicer kot gledam nekaj veliko izbire ni, ker so kampi zaprti čez zimo, ampak nekaj pa le je odprtih.
Nekaj jih ima tudi zaprte bazene npr. na Lošinju, kar bi znalo biti fajn, vendar za 2,3 dni se mi ne da iti tam, trajekt...
Kamp šimuni na pagu je tudi odprt ima možnost najema mobilnih hišk ali bungalovov, tak da bi šli za par dni v januarju tam, ampak rabim kakšno informacijo, je za iti ali ne. Vem, da ni nekaj za počet, ampak me že od nekdaj zanima kako je pozimi ko ni turistov.
Glede na to, da ne hodimo na smučanje v termah smo bili že parkrat, bi šli malo na morje pozimi. Pa tudi rezervirat se, da par dni prej, da se vidi malo kakšno bo vreme...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2007

Re: Mobilna hiška - zima

Objavljeno: Ne Dec 01, 2019 7:33 pm

Šimuni so res odprti, samo dogaja se pa ne ravno veliko na Pagu.

Mogoče je bolje izbrati kakšen kamp bliže večjega mesta npr. v Istri sta kampa Polidor in Porto Sole, ki sta odprta čez celo leto, v Zadru pa je letos prenovljen kamp Falkensteiner.

Za novo leto lahko priporočamo tudi kamp Stobreč v Splitu.

Večina kampov ima ugodne ponudbe ina za praznike smo spisali kar nekaj novičk - https://www.avtokampi.si/novice?category%5B%5D=camping

Je pa kar problem z ogrevanje, Mi smo sedaj bili v mobilnih hišicah v termah Čatež, kjer imajo dodatno ogrevane vse sobe - dnevni prostor in obe spalnicami z električnimi grelniki, v obeh kopalnicah pa radiatorji. To je res super, samo tla so še vedno hladna, tako da je dobro imet kakšne copate.

Ob morju pa imajo hišice običajno samo ogrevanje preko klime, tako da je dobro vzet s seboj še kakšen kalorifer, drugače je pa super!

Odgovori