Ads:

Koristni nasveti in triki

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Post Reply

Post by: zelenko

No avatar
zelenko is absent
zelenko
Posts: 25
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

Koristni nasveti in triki

Posted: Sun Aug 17, 2014 7:20 pm

Ker nisem zasledila podobne teme, ki bi združila vse izkušnje, sem odprla to. Predlagam, da se tu zabeležijo ideje, ki bodo vsakomur v pomoč pri naslednjem oddihu.
Nekje sem zasledila, da nekdo na kampiranje vzame "pajsar", da tako lažje ob koncu pobere kline. Kako zelo mi je to prišlo pred dnevi!
Sem se pa pri pakiranju domislila naslednje zadeve: ker imava avto do zadnjega kotička zapolnjen, skušam prihraniti na prostoru kjer se le da. Uporabila sem vreče Space Bag in tako prihranila res kar nekaj prostora. Ko pa sem odhajala domov, pa sem zrak izsesala s pumpo od Turbo Maximusa, ki je precej manjša od sesalca. :)

Post by: Mark

No avatar
Mark is absent
Mark
Posts: 80
Joined: Fri Feb 01, 2019 1:59 pm

Koristni nasveti in triki

Posted: Mon Aug 18, 2014 6:14 pm

Ej, tole z uporabo "space bag" vreče pa sploh ni slaba ideja...  Svaka čast!!!
Preizkusim naslednje leto, upam da ne pozabim.
Spakiral bom spalke, vzglavnike, dormeo odeje...

Super!

Post by: Majčika

No avatar
Majčika is absent
Majčika
Posts: 15
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:03 pm

Koristni nasveti in triki

Posted: Sat Aug 23, 2014 7:00 pm

Oj!
Tudi jaz sem letos oblačila spakirala v space bage, kar nam je prišlo zelo prav, saj nam je dodobra premočilo predprostor ob nevihti.
Mogoče še ena ideja: midva namesto klinov uporabljava debele vijake ("hilti" je zato med obvezno opremo).
lp

Post by: JakaMR

No avatar
JakaMR is absent
JakaMR
Posts: 1
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:09 pm

Koristni nasveti in triki

Posted: Mon Jan 12, 2015 2:02 pm

Mi smo pa namesto Space Bag imeli podobne vreče ki jim pa zrak izsesaš tako da jih zarolaš, ker nimamo pumpe nam je to zelo praktično. Smo jih pa v Jysku nabavli.

Post Reply