Oglasi:

kamp na hrvaškem do pule

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: midva

Brez avatarja
midva je odsoten
midva
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: To Jul 10, 2012 3:50 pm

mene pa zanima če bi mi lahko gdo pomagal kje do pule je najlepši ter cenovno ugoden kamp???? hvala za odgovore, prosim linke...=) 

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: To Jul 10, 2012 7:55 pm

Mene tudi to zanima... :) Hvala!

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 12:20 pm

Živjo v Istri je kar nekaj lepih kampov(poceni,teh pa ni),preglej na Avtokampi.si (istra) pa vidiš slike in cene,cenejša verzija so privat kampi na Banjolah pri Puli no seveda pa se ne morejo primirjati z velikimi indragimi kampi.LP

Odgovor Napisal/-a: midva

Brez avatarja
midva je odsoten
midva
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 1:44 pm

zanima me kakšne imate izkušnje z kampom porton biondi- rovinjin kamp pineta fazana?? hvaala =)

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 3:41 pm

Porton Biondi je cenejši. To pa med drugim zato, ker moraš na plažo čez glavno prometnico. Imaš pa Rovinj zraven in greš lahko peš zvečer v mesto. Fažana je pa  precej za časom glede ponudbe, kolikor slišim. Sicer v tem kampu nisem bil že več kot petnajst let, vendar se menda prav nič ni spremenilo. To sta dva izmed najcenejših večjih kampov v Istri. Kombinacija najlepši in cenovno ugoden, ki jo iščeš v Istri boš zelo težko dobil. Sicer pa vprašanje, kaj je zate najlepši? Glede plaže, noben ni prav lep, ker imajo praktično vsi kampi tipično istrsko skalnato plažo, betonirano ali kombinacijo obeh.

Odgovor Napisal/-a: midva

Brez avatarja
midva je odsoten
midva
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 4:06 pm

hvala za odgovore...sicer grema prvič za nekaj dni zato niti nevem kako so kaj cene ter kampi nasploh tam... kaj predlagate kam se splača najbol  it? mislim nekje do pule..hvalaSmile

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 4:11 pm

Saj pravim, odvisno, kaj pravzaprav iščeš v kampu? Mir, zabavo, dobra plaža, senca, bližina mesta, dodatna ponudba, športne aktivnosti... tega je prej. Vsak ima svoje želje. Cene v Istrskih kampih so močno navite, še sploh sedaj v sezoni. Konec avgusta, začetek septembra je precej ugodneje, pa še gužve ni.

Odgovor Napisal/-a: midva

Brez avatarja
midva je odsoten
midva
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 4:24 pm

v kampu najbol kakšno trgovino, ter koliko tolko plaza.....za zabavo, zur me ne zanima... ja sem gledala tudi cene in so kar ja solene.....

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 4:38 pm

Trgovino ima vsak malo večji kamp, ampak upam, da se zavedaš, da so cene v teh trgovinah sila zasoljene. Osebno kupujem v kampih le kruh in nujne stvari, za vse ostalo se zapeljemo do kakšne trgovine v bližnjem mestu. Najbolje Konzum ali Lidl. Ampak za par dni kampiranje ni krize in si lahko privoščiš.

Po  mojem je potem še res najboljše, če sprobaš Porton Biondi, če te le ne moti hoja na plažo čez cesto in parcele v terasah (kamp se spušča dol proti obali). Je relativno ugoden za Istro, ima veliko sence, bližino mesta za večerne sprehode, plaža je solidna, ampak brez sence. Tudi dober prostor bi se po mojem v glavni sezono dalo dobiti prej kot marsikje drugje v okolici.

Odgovor Napisal/-a: midva

Brez avatarja
midva je odsoten
midva
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kamp na hrvaškem do pule

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 4:50 pm

hvalaa za infromacije in mislim da se boma odločila za ta kamp...ali mogoče veste če se da kje najti kakšen zemljevit tega kampa? prosim lin..hvalaaaaa

Odgovori