Ads:

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Post by: LILKA77

No avatar
LILKA77 is absent
LILKA77
Posts: 150
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Mon Aug 11, 2014 7:14 am

Kaj pa Brunner, mi imamo kar nekaj opreme od Brunnerja pa kakorkoli že te znamke gor in dol, nam se odlično obnese, sem pa tudi šotor našla :
http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=829&product_id=1040057724&show=images&image_id=27543

Post by: LILKA77

No avatar
LILKA77 is absent
LILKA77
Posts: 150
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Mon Aug 11, 2014 8:14 am

Joj zdej sem pa našla enega, ki me je čisto navdušil..........
avtokampi.si2014-08-11 10:28:55

Post by: zelenko

No avatar
zelenko is absent
zelenko
Posts: 25
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Mon Aug 11, 2014 1:40 pm

Midva imava Outwell Montana 6p ter se awning in lahko izrecem same pohvale! Je drazji kot ostale znamke, ampak ker sva ga narocila iz Anglije sva prihranila blizu tretjine cene. Toda je zelene barve, tako da ta model potemtakem pri tebi odpade ;)
Ce pa te vseeno zanima kaj o njem, pa sporoci.

Post by: faby07

No avatar
faby07 is absent
faby07
Posts: 28
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:04 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Mon Aug 11, 2014 10:46 pm

Skandike v tej barvi osebno ne bi nikoli kupil. Imam manjši šotor v oranžni barvi in ko se sonce dvigne je v šotoru za znoret. Vedno sem ga pokrival z dobrim starim šotorskim krilom, ki ne prepušča svetlobe, da sem zjutraj lahko normalno spal.  Svetloba je zelo moteča, podobno mi daje občutek tudi ta Skandika, ki je zelo svetla. V zelenih oz. temnih šotorih je ta svetloba bistveno prijaznejša, tako da glej za temnimi šotori.

Post by: LILKA77

No avatar
LILKA77 is absent
LILKA77
Posts: 150
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Tue Aug 12, 2014 7:00 am

Hvala za opozorilo! Zdej imamo zelo svetlo modrega, ki ni bistveno drugačen po svetlosti od bež, ja ne morem kaj, če sem se v kampu v bež šotor zaljubila LOL....sicer pa mi vstajamo zgodaj......sej lahko, da ne bo takšen, ampak zelen pa definitivno ne, najmanj temno zelen...temno moder bi še šlo, samo jaz sem za svetle barve........in človek, ki mi je tudi barva šotora pomembna, ko večini ni, pa če me kdo razume ali pa neWink

Post by: LILKA77

No avatar
LILKA77 is absent
LILKA77
Posts: 150
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Wed Aug 13, 2014 8:35 am

Outwell šotori so seveda ful dobri Clap in imajo tudi temu primerno ceno, pa sej niso prav vsi zeleniEmbarrassed....definitivno bova naročila na e- bayu, ker se bolj splača......

Post by: MGC

No avatar
MGC is absent
MGC
Posts: 7
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Wed Aug 13, 2014 3:31 pm

Definitivno bomo kupili OutwelovegaThumbs Up,res da je dražji ampak kvaliteten,letos smo kupili High Peak Isola 5 v Nemčiji in smo bili zelo razočarani, tako ,da smo ga že poslali nazaj v reklamacijo.Unhappy
Prvi dan na dopustu nam je spustil po šivih tako,da je bil dopust letos malo moker.

Post by: faby07

No avatar
faby07 is absent
faby07
Posts: 28
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:04 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Wed Aug 13, 2014 5:59 pm

Mene pa zanima ali ima tukaj kdo že Outwellov šotor in ga je v praksi stestiral. Ali je res tako dober in boljši od konkurence?

Post by: MGC

No avatar
MGC is absent
MGC
Posts: 7
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Wed Aug 13, 2014 6:25 pm

Jaz sem ga letos gledal celi teden pri sosedih Outwell Montana6p, pa sem videl kvaliteto,po mojem niso zastonj tak dragi !

Post by: zelenko

No avatar
zelenko is absent
zelenko
Posts: 25
Joined: Fri Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Posted: Thu Aug 14, 2014 5:03 am

faby07: Midva ga imava letos prvo sezono, skupaj je to 20 dni kampiranja v Istri (za prvi maj in sedaj). Poprej sva obcasno kampirala v malem iglujcku za 3 osebe, vendar tisto kampiranje tezko primerjam s sedanjim. Uspesno smo preziveli ze precej mocne nalive, ki so trajali po nekaj ur. Nisva pa se izkusila dezja "en teden v eno". Zaenkrat brez pripomb, sva na suhem in naju ne skrbi, ko sredi noci zacne dezevati. In to nama je pomembno - da ko se pripravlja k nevihti, da nisva v skrbeh, ali bo sotor prezivel. Preveriva vrvice, jih "posponava" ter pregledava, ali bo voda dobro odtekala in to je to.
Sva tudi midva razmisljala o tem, ali je bilo vredno dati nekaj € vec, pa sva ugotovila, da ce bi slucajno v kaksnem drugem sotoru (ne recem, da se to ne more zgoditi tudi sedaj) imela slabo izkusnjo, bi kampiranje imela v slabem spominu in bi se redkeje zatekala k tovrstnemu bivanju na dopustu.
Dovolj je, da enkrat naletis na slabe, ekstremne razmere, pa je slaba volja, ce sotor zataji. Midva upava, da sva zmanjsala verjetnost tega ob nakupu tega sotora. Veliko sva prebrala mnenj uporabnikov in se nato le odlocila. Zaenkrat ne obzalujeva.
Je pa res, da do sedaj nisva uporabljala veliko razlicnih sotorov in ne morem delati prave primerjave med razlicnimi proizvajalci. Govorim zgolj iz lastnih izkusenj.
Ena izmed redkih slabih stvari je ta, da je treba biti pri zlaganju precej natancen, potrpezljiv, da ga spravis nazaj v torbo. Druga slabost, ki sva jo opazila pa je ta, da v awningu ne izgleda precej mocen nastavek za obesiti luc - v glavnem sotoru pa je za to zelo dobro poskrbljeno.

Post Reply