Oglasi:

kamp Moravske toplice (terme 3000)

Vse o slovenskih kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp Moravske toplice (terme 3000)

Objavljeno: Ne Nov 10, 2019 5:30 pm

Zanima me,kasni so kriteriji za dodelitev zvezdic v kampih.V novembru 2019 sva bila z zeno v kampu Moravske toplice (terme  3000).Kamp ima 4 zvezdice. Ne upostevam neprijaznost osebja na recepciji (namesto da bi me oni "zasuli" z raznimi informacijami in ponudbami,sem moral jaz iz njih "vleci" te podatke),ki je lahko tudi moja individualna ocena,parcele brez vsake meje (nobene intimnosti),manjka prostor za izpraznitev "sive" vode, stara in zanemarjena naprava za spraznitev WC,ni moznosti za napolnit rezervar z pitno vodo,v kampu manjka trgovina,kamp zapirajo ze ob 16,ceprav turisti se kar prihajajo.Vredu je kompleks z bazeni,tudi cena v posezoni je prilicno ugodna,vendar se mi zdi da bi kamp z 4 zvezdicami moral imeti dolocene stvari bolje urejene in personal malo bolj motiviran za svoje delo.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: kamp Moravske toplice (terme 3000)

Objavljeno: Pe Nov 15, 2019 4:13 am

Javili so se nam iz kampa Terme 3000 in poslali odgovor. Glede zvezdic pa vse skupaj določa Pravilnik o kategorizaciji nastanitvenih obratov, ki ga sprejema Ministrstvo za gospodarstvo. Lokacije, ki bi rade imela max. 3 zvezdice lahko same naredijo kategorizacijo, za 4 ali 5 zvezdic pa je potreben ogled s strani pristojnih.
 Spoštovani,
 
zahvaljujemo se vam za obisk v našem kampu Terme 3000.  Zaradi praznikov in posledično polne zasedenosti kampa se naše osebje na recepciji ni uspelo vsakemu gostu podrobno posvetiti, za kar se vam iskreno opravičujemo.

Glede same infrastrukture v kampu pa se zavedamo naših pomanjkljivosti in že snujemo načrte za prenovo.

Kljub vsemu upamo, da ste pri nas preživeli lep oddih in da vas bomo v prihodnosti še lahko pozdravili v našem kampu.

Zoran Kranjec

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: kamp Moravske toplice (terme 3000)

Objavljeno: Ne Nov 17, 2019 5:44 pm

Hvala za odgovor.Ko boste porihtali osnovne zadeve se bomo pa mogoce spet videli

Odgovori