Oglasi:

Miren družinski kamp

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: mahi

Brez avatarja
mahi je odsoten
mahi
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Po Nov 07, 2011 10:46 am

Pozdrav vsem kampistom in forumovcem. Že več let spremljam ta forum in portal, danes pa sem se le odločil, da se tudi registriram kot uporabnik.
Letos se bom z ženo in hčerko staro 3 leta prvič odpravljava na kampiranje s počitniško prikolico. Do sedaj smo v glavnem šotorili, me pa zanima, kateri kamp bi mi priporočili ki bi imel lahek dostop s počitniško prikolico ter lepo peščeno plažo ter predvsem mir. Ne želimo namreč nočnega razgrajanja mladine in podobnega.
Razmišljali smo o kampu Straško, vendar bi mogoče raje krenili južneje v Dalmacijo. Kakšni predlogi?
mahi2011-11-07 11:48:16

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Po Nov 07, 2011 2:01 pm

straško je odličan kamp - pravi obiteljski, ali već sad ti je 75% parcela pod predrezervacijama koje tće najvjerojatnije biti uplaćene do 15. 12.
od obiteljskih kampova sa hrpom zanimacije za djecu ti je Solaris, Adriatic u Primoštenu...
dalje ispod Splita što južnije to tužnije...
 ali imaš vrhunski kamp - manji ti je na Pelješcu - Palme, Nevio - ali to nisu obiteljski kampovi s puno zabave i ostalog...
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: mahi

Brez avatarja
mahi je odsoten
mahi
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Če Nov 10, 2011 12:31 pm

Hvala. Najverjetneje se bomo odločili za kamp Jasenovo pri Šibeniku in kamp Straško.

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Če Nov 10, 2011 1:47 pm

za Jasenovo pročitaj i ove recenzije:
http://www.crofan.org/showthread.php?t=4095
pogotovo post 4 i post 7 od jedne te iste osobe... mislim da sam to i ovdje napisao...
što se tiče kampa - on izgleda ok i za dijete poput tvoga koje ne traži više od pješčanika, kantice i lopatice je sasvim OK...
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Pe Nov 11, 2011 12:42 pm

Mi še vedno trdimo, daje Straško odličen kamp za otroke z veliko sence in animacije - tudi za 3. leta stare otroke.

Letos smo bili presenečeni nad dodatno ponudbo v kampu Polari: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=75, res lepo poskrbljeno za otroke, veliko igral, plaža na nekih delih peščena (malo sence je tik ob plaži). Imajo tudi bazen, kjer je polovica urejena tako, da voda ne presega 35 - 40 cm globine in je tako primerno tudi za najmlajše.
avtokampi.si2011-11-11 13:42:55

Odgovor Napisal/-a: bobo1841

Brez avatarja
bobo1841 je odsoten
bobo1841
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: To Jan 03, 2012 7:33 pm

V Privlaki je kamp Maritime ki je bil miren s plitko vodo,peščeno plažo, lahkim dostopom za prikolico in cenovno ugoden so pa gosti v večini nemci in holandarji.

Odgovor Napisal/-a: revival

Brez avatarja
revival je odsoten
revival
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Če Jan 19, 2012 5:20 pm

Kaj pa avtokamp San marino na otoku Rabu,naši otroci so v mivki uživali in sva lahko tudi midva z ženo imela nekaj od dopustaWink

Odgovor Napisal/-a: slolermo

Brez avatarja
slolermo je odsoten
slolermo
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Če Mar 01, 2012 2:37 pm

Imam dva majhna otroka (2 in 4 leta), ki sta navihana in zelo živahna. Lansko leto sem bil na Pelješcu (avtokamp Vala) in smo šotorili (sprejmejo tudi avtodome in prikolice, vendar pa je dovoz zelo strm in kamp je majhen).
Mi je bilo zelo všeč, saj je res veliko sence (ne kakor po drugih kampih na Pelješcu- kolikor sem jih videl), parcele so lepo ločene in tiste višje lege so odmaknjene od drugih (tudi malo od morja, vendar mi to zaradi otrok čisto ustreza, ker sicer je skoz "ati a se gremo kopat?Smile).
Skratka meni je zelo pomebno, da je veliko sence, ker tako navihanih otrok ne moreš prisilit, da so na mestu, če pa skačejo po parceli gor in dol in jaz lahko v miru spijem kavo in preberem cajtng, pol je to to.Wink
Kar se tiče plaže, sanitarij, lastnikov- vse o.k.
Sicer pa imajo spetno stran (povezava tudi na avtokampi.si), če pa želite še kaj vprašat, izvolite.
P.s. Se pa tudi sam zanimam za dobre družinske kampe, če nas "piči", da bi šli kam drugam in sem odprt za predloge.
Lp.

Odgovor Napisal/-a: Kampistka

Brez avatarja
Kampistka je odsoten
Kampistka
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Sr Mar 21, 2012 8:32 pm

Zelo miren, majhen, družinski kamp so Soline na otoku Pašman. Kamp je res majhen, plaža je mivkasta (ampak ne taka kot v Zatonu, ko je ob 10-ih dopoldne že kar gosta voda). Mivka se ne razbrazda, tako, da je voda čista.
Edina slaba stran tega kampa je ta, da je plaža obrnjena na  vzhod, tako, da je celotna plača ob 6-ih popoldne že v senci.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Miren družinski kamp

Objavljeno: Sr Mar 21, 2012 8:51 pm

Ali imate kaj več informacij o tem kampu Soline na Pašmanu, da ga dodamo v našo bazo - pošljite nam na mail info@avtokampi.si kakšen kontakt (tel., mail) in pa čim več fotografij - hvala

Odgovori