Oglasi:

Robinzonske počitnice

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avrelius

Brez avatarja
avrelius je odsoten
avrelius
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: Po Mar 26, 2012 6:08 am

Mogoče ta tema ne sodi v ta forum, ampak vseeno sprašujem, če ima kdo izkušnje s t. i. robinzonskimi počitnicami?
Midva s punco jih letos načrtujeva, pa bi bil zelo hvaležen za vaše mnenje!
Hvala!

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: Po Mar 26, 2012 6:14 am

Potrebovali bomo kakšen podatek več - ali je to organizirano preko kakšne agencije - včasih vem, da so imeli robinzonske počitnice na svetilnikih.

Odgovor Napisal/-a: avrelius

Brez avatarja
avrelius je odsoten
avrelius
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: To Mar 27, 2012 5:19 am

Tudi jaz imam v mislih svetilnik, ribiško kočo ipd. Na spletu sem si ogledal nekatere ponudbe agencij, me pa zanima če ima kdo kakšne izkušnje (prek agencije in preko zasebnikov). 

Odgovor Napisal/-a: jest

Brez avatarja
jest je odsoten
jest
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: Sr Mar 28, 2012 11:20 am

Pozdravljen,
mi smo šli pred leti (preden sva dobila otroka) s partijo 2 leti zapored na robinzonske in je bilo fenomenalno. Bili smo na Pašmanu in na Dugem otoku oz. na Lavdari (otoček nasproti mesta Sali na Dugem otoku). Na Pašmanu smo bili v enem zalivu kamor ne pelje cesta,avto pustili pri lastnikih v kraju in nas je gazda z barko peljal okoli otoka. 5 metrov od morja hiška, lasten pomol,svoj del morja in plaže, sosednje hiške najmanj 30 metrov stran, kar koli delaš nobenega ne motiš in noben tebe.Elektrika na plin (hladilnik, radio, ena luč za zvečer). Pripelje se vsak dan trgovina-ladja do tvojega pomola(jo slišiš, greš na pomol in mal pomahaš) in imajo gor vse, kakršne koli posebne želje (meso, ...) pa naročiš za naslednji dan.
Na Lavdari, pa isto NOR DOPUST!!!! Avto pustili v Saliju, gazda z barko peljal na otoček, tam je sam kaka peš potka. Hiša v 2. nad., isto 5. metrov do morja, lasten pomol,enako elektrika. Gazda nas je vsaka 2-3 dni peljal v Sali v trgovino (lahk si rentaš pri njemu tut čoln, zelo ugodno). Skratka 14 dni delaš kar hočeš in kadar hočeš, za naju najboljši dopust kar sva jih imela! Mi smo to poiskali prek agencije, ampak že na Lavdari nam je gazda reku kaj nismo njega kontaktiral direkt, pride ceneje. Gazda je bil HONDA (vsi so ga poznal pod tem vzdevkom, še žena ga je tako klicala) imel je tut športni ribolov na velike ribe al nekaj podobnega. NE BO VAMA ŽAL, JAZ SE ŽE VESELIM, KO OTROKA ZRASTETA, DA NE RABITA VEČ OTROŠKEGA IGRIŠČA AMPAK DOBRO MASKO IN PLAVUTKE, PA BOMO SPET ŠLI NA ROBINZON, KER TU SI ČLOVEK RES SPOČIJE, AL PA NA ŽURA, KAKOR MU PAŠE, PA SE NI TREBA NOBENMU PRILAGAJAT. LP!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: Sr Mar 28, 2012 7:31 pm

odlično napisano..res hvala za obogatitev našega foruma..če pa je kakšen kontakt od HONDE, pa kar napišite, da ga bomo vsi poklicali, ko si bomo zaželeli takih počitnic

Odgovor Napisal/-a: avrelius

Brez avatarja
avrelius je odsoten
avrelius
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: Če Mar 29, 2012 6:45 am

To se pa res dobro sliši.
Koliko pa vas je bilo v skupini, kjer ste letovali in pa kolikšna je bila cena najema objekta?
Zanima me še preko katere agencije ste letovali?
Lp!

Odgovor Napisal/-a: mzupan20

Brez avatarja
mzupan20 je odsoten
mzupan20
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: Če Mar 29, 2012 11:17 am

To so zame najboljše možne počitnice. Tudi mi smo zadnjih pet let izbrali tak dopust in sicer na otoku Žižnju. Morje je izredno bogato z ribami, školjkami in ostalimi dobrotami, tako da si sproti naloviš, kar ti pač v tistem trenutku ustreza. S kampiranjem se ne more primerjati, saj je kamp hotelski turistični kompleks v primerjavi z življenjem v naravi in mirom na robinzonu. Res lahko počneš kar ti paše, ne da bi s tem koga motil, ali da bi kdo drug motil tebe. Tudi otroci so navdušeni, čeprav so v petih letih zrastli iz otrok v najstnike in nihče ne pogreša računalnika in nikomur ni dolgčas.
Ponudbe je na netu ogromno in vsak lahko najde hišico po svojem okusu. Cene so sicer kar zasoljene (okrog 600€/teden za 4 osebe) glede na komfort, v primerjavi s klimatiziranimi in oh in sploh opremljenimi apartmaji, vendar ravno to pomanjkanje komforta in ambient daje svoj čar tovrstnemu dopustu. Prepričan sem, da vam ne bo žal, če se boste odločili in verjamem, da bo to kasneje postal vaš način počitnic.
Mi smo letos sicer kupili šotor, vendar le za vikende, medtem ko glavni 14.dnevni dopust ostaja robinzonski.

Odgovor Napisal/-a: jest

Brez avatarja
jest je odsoten
jest
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: Če Mar 29, 2012 2:09 pm

Pozdravljen,
tele agencije sem jaz na hitro najdu, ki ponujajo robinzon www.kornatica.com, www.galileo.hr, www.hrvaska.net/main_robinzon.htm , pa verjetno sm še katero spustu. Naša skupinica je bila obe leti sestavljena iz 6 oseb in enega labradorca. Mislim ,da smo takrat šli preko adriatica.hr (kjer pa zdaj nisem našel). Naših cen se ne spomnem, je pa predhodnik napisu, pa bo po mojem kr držalo. Mal manj kot dobri apartmaji, ampak dopust pa najboljši, se app. s 5* ne more kosat s tem, vsaj kar se naju tiče. Kar se pa gazde HONDE tiče, pa nimam kontakta, razen inf. za pomoč, ki sem jih že zgoraj napisu. Če slučajno obstaja kakšna turistična inf. točka v Saliju, ali pa v bifeju v Saliju, tam ga sigurno poznajo.
Uživajte!!!!!!!

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: So Apr 07, 2012 4:35 pm

Tudi midva sva se pred leti odlocila za robinzonski dopust in nasla hisko kar preko spleta brez agencije in to na Pasmanu del, ki gleda na Kornate.  To je bil najin najlepsi dopust ever...Hiska dvajset metrov nad morjem z  prekrasno veliko teraso in mislim da najlepsim pogledom od vseh hisk, ki so se v tistem zalivu.V zalivu so se tri hiske, ki so za moj pojem prevec skupaj in tja vsak dan ladja "market" pripelje robo iz trgovine. Cene so hudo zasoljene.   Najina hiska je bila od vseh precej odmaknjena tako da nisva nikogar niti slisala niti videla.  Pod hisko ima tudi majhen bazencek, ki ga polni z morsko vodo. Kilometer vstran peš ob obali je ena krasna  konoba kamor sva hodila na vecerje ali pa samo na domaco travarico. Lastnika sta res prijetna. No vsaj do naju sta bila. Konec julija sva placala 60 eurov na dan kar se nama ni zdelo tako hudo glede na cene, ki sva jih gledala po internetu. Avto sva pustila v Biogradu na dvoriscu lastnika  in naju je  zastonj z ladjico odpeljal do hiske. V glavnem to vajo bova ponovila....

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Robinzonske počitnice

Objavljeno: Če Apr 12, 2012 5:48 pm

Malecka ali imaš kakšen kontakt od teh lastnikov hiške?V katerem zalivu pa je ta hiška?lp RomanTudi mi smo bili ene par let nazaj na robinzonskih počitnicah.Na kornatih v zalivu kravljaščica.Bilo je super tudi nam do zdaj najboljši dopust Trgovina je hodila vsak drugi dan tako da si moral paziti da je nisi zamudil.Enkrat smo jo zamudili tako da smo ostali brez kruha smo dva dni jedli riž z morskimi sadeži.Ribe smo nalovili kar sami.V zalivu je prb. deset hišk in ena gostilna v kateri imajo tudi apartmaje.Tam smo spoznali tudi Drago Bulca novinar na rtv.Bil je zelo prijazen saj nam je posodil motor za čoln.Naš namreč ni delal dobro.Ene parkrat smo tudi veslali.V bližini zaliva je otok levrnaka.15 minut z ćolnom.Tam imajo dve gostilne.Na vrhu Levrnake ima gostilno Edi za gostilno pa obratuje ne boste verjeli Kamp.Kamp je v robizonskem stilu.V kampu je prostora za ene 20 šotorov.V neposredni bližini je super plaža z majhnimi kamenčki.Hraniš se lahko pri Ediju drugače pa tudi tja vozi trgovina.lp
roman672012-04-12 20:04:22

Odgovori