Oglasi:

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: TIA

Brez avatarja
TIA je odsoten
TIA
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 6:56 pm

ja, pavšal se lahko plača v dveh delih. Prvo polovico meseca maja, drugo polovico pa julija. Tako so  nam vsaj rekli, bomo pa videli kako bo, saj bomo letos prvič v tem kampu. Sem pa nekaj razmišljala: kaj ko bi se nekako združili na tem forumu-v tej temi,  vsi ki letujemo v tem kampu, lahko bi si izmenjevali kakšna mnenja, karkoli... združeni smo močnejši...

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 7:15 pm

Pozdravljeni, jaz sem takoj za to, da se organiziramo in si povemo kakšne koristne informacije in nasvete....

Tudi mi smo prvič letos na pavšalu, sicer smo lani septembra koristili še pod bivšimi lastniki in je bilo zelo lepo in domače....vsi prijazni in sproščeni - kot da bi se vrsto let poznali....

Odgovor Napisal/-a: TIA

Brez avatarja
TIA je odsoten
TIA
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: So Mar 23, 2013 6:21 am

tudi jaz upam, da se bomo tudi mi dobro počutili. Uradno še nimamo urejenega prepisa, bomo pa to uredili v mesecu aprilu. A mogoče veste kako poteka prepis pavšala?

Odgovor Napisal/-a: marty75

Brez avatarja
marty75 je odsoten
marty75
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: So Mar 23, 2013 7:31 am

Pozdravljeni in dobrodošli vsi, ki boste letos prvič v kampu Pineta. Ja lepo je če smo združeni in komentiramo skupaj, vendar lahko povem, da je tudi na FB stran od Pinete vendar se žal nič kaj dosti ne dogaja tako, da super če se res vsi združimo in pokramljamo, sedaj preko foruma čez kak mesec pa lahko že v živo. Upam, da se boste dobro počutili in se z veseljem vračali tako kot mi. Lep topel pozdrav

Odgovor Napisal/-a: marty75

Brez avatarja
marty75 je odsoten
marty75
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: So Mar 23, 2013 7:34 am

https://www.facebook.com/pages/Kamp-Pineta-Fazana/211480632245184?ref=ts&fref=ts

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: So Mar 23, 2013 8:15 am

Pozdrav,
mi smo prepis pavšala uredili na podlagi kupoprodajne pogodbe in prevzema pavšala od prejšnjega lastnika. To smo nesli sabo v recepcijo in nam je tam ga. Mirjana vse uredila, tako da smo bivali zadni teden v prejšnji sezoni že na našem pavšau in plačali zimovanje. Gospa je fuuul prijazna in ni bilo nobenih problemov.

Odgovor Napisal/-a: TIA

Brez avatarja
TIA je odsoten
TIA
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Mar 24, 2013 10:05 am

hvala za odgovor, zanima me, ali je morala biti kupoprodajna pogodba overjena? A ste imeli kak obrazec al ste kar na roko napisali?

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Mar 24, 2013 11:19 am

Mi nismo kupoprodajne nič overili, sem jo sama sestavila.... in vpisala vse potrebne podatke (kopirala sem vsebino pravega notarskega zapisa), in smo se vsi strinjali, da je bilo tako dovolj.... za kamp pa ni potrebno overitve...., ja in vsi smo spoštovali vsa dejstva navedena v kupoprodajni pogodbi in se nam je zdelo nesmiselno,... smo pa že tako tudi prenesli lastništvo in prevzem pavšala, tako da je že vse urejeno.

Še eno vprašanje bi imela za vse, ki ste že letovali tam....baje je v kampu pralni stroj , pa me zanima kje, in na kakšen princip dela...(žetoni, denar), in ali je okrog njega gneča in je potrebno čakati...

Odgovor Napisal/-a: TIA

Brez avatarja
TIA je odsoten
TIA
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 25, 2013 5:37 pm

res hvala za izčrpen odgovor, imate kavico v dobrem. Beer
za pralni stroj jaz prvič slišim... me res zanima, če je to res.
sem pogledala malo facebookovo stran od kampa Pineta, ni ne vem kako obiskana.
mogoče bi odprli  novo zaprto skupino na facebook-u, ki bi bila bolj zasebne narave, pa bi si tam lahko izmenjavali mnenjaQuestion
ali pa si odpremo en skupen mail naslov, kamor bi lahko pošiljali pošto in vprašanja?
kaj mislite? Handshake

Odgovor Napisal/-a: soncek

Brez avatarja
soncek je odsoten
soncek
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 25, 2013 6:37 pm

...pralnega stroja v kampu ni, nasproti recepcije je pralnica, ki pa s kampom nima nobene veze, imajo samo prostore v najemu...

Odgovori