Oglasi:

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: axi

Brez avatarja
axi je odsoten
axi
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: To Jun 10, 2014 1:27 pm

Ima kdo izkušnje iz prve roke kakšna je zasedenost kampa v sredini junija? V komentarjih sem bral da je julija in avgusta nenormalna gneča. Zanima pa me za junij, kaj lahko pričakujem...ali bo še znosno tako na plaži kot tudi glede prostora v kampu?

Odgovor Napisal/-a: poršejček

Brez avatarja
poršejček je odsoten
poršejček
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jun 13, 2014 10:27 am

Sicer nevem kaj posamezniki smatrajo kot nabutano, ampak najine dosedanje izkušnje v glavni sezoni (zadnjih 14 dni julija), so 4 od 5.
S tem da sva do sedaj vedno šotorila na neparceliranem delu (letos prvic parcela), sva dobila prostor vedno (sva dva, vzela sva si ga za 4 Smile ), avto sem imel vedno moznost dobro parkirat (pa je pomoje najnizji v kampu LOL ), tako da vse ok.
Na plazi ni bilo pretirane guzve, ce ze sva se malo sprehodila in nasla prostor, na toaletah max nekje 5 min cakanja (za tus in zobe to ni panike, pri kaki drugi dejavnosti zna bit LOL ).
Market v glavni sezoni dobro zalozen skozi cel dan, pivo hladno vedno na voljo, kruh, kak rogljic.
Govorim o delu kampa pod restavracijo in marketom, zgoraj nad igriscem mi situacija ni poznana, ker tja nisva zahajala, le 1x ko sva sla po plin ki je drag ko zafran Confused

Odgovor Napisal/-a: Češnja

Brez avatarja
Češnja je odsoten
Češnja
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jun 16, 2014 8:47 am

Uuuuuuuuuuu smo hodili tja, ko sem bila majhna... lepi spomini Clap

Odgovor Napisal/-a: axi

Brez avatarja
axi je odsoten
axi
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: So Jun 21, 2014 11:25 pm

Bom napisal izkušnje. Neke hude gužve ni bilo, večina parcel je rezerviranih, ampak če nisi predolgo na dopustu, se sigurno najde kakšna, ki v tistem času ni rezervirana. Drugače neparcelirani del zgoraj nad igriščem je bilo več ali manj še kar precej prosto, majhen problem zna biti da omarice za elektriko niso tako na gosto postavljene in 25m kabla ni vedno dovolj.

Sam sem si sicer napačno predstavljal, da so ti zeleni kvadrati neparcelirani del. Oziroma celo so, ampak so povsod sami pavšalisti in je prostora mogoče kje vmes samo za kakšen šotor.  Za šotore je prostor samo na svetlo modrem delu in še to samo na kvadratih 5/19-5/23. Takoj nad igriščem pa so postavljeni veliki šotori za mladino - cca 20 šotorov.


Na WCjih in tuših ni bilo še nobene gužve, tudi ob najbolj obljudenih urah. WC-ji spucani v nulo, vedno milo, papirnate brisačke, wc papir. Skratka, brez pripomb. Sanitarni blok praktično nov, vsaj št. 7, ki je bil meni najbližji.

Wi-Fi je po celem kampu zastonj, ampak signal je bolj slab.

Na plaži prostora še dovolj, ni pa skoraj nikjer nič sence, razen nekaj v delu med rdečimi in modrimi kvadrati.

Trgovina praktično brez pripomb, dobro založena, cene res enake kot v Konzumu oz. ostalih marketih v mestu. Edina pripomba bi bila na ponudbo mesa, ki je res slaba. En dan je svinjina, en dan piščanec, nekaj čevapov. To si res ne predstavljam v čem je fora, da je tako slaba ponudba, še manj si predstavljam kako to izgleda v sezoni?

Restavracije zraven trgovine ne priporočam, sem šel in je bila bolj žalost, sploh se izogibajte teh njihovih "dnevnih ponudb".

V glavnem sem bil zadovoljen in bi kamp ocenil zelo dobro.

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Feb 12, 2015 11:39 am

Berem, da bodo v kampu Čikat zgradili nov aquapark - vodni park: http://www.avtokampi.si/novica/2/1270/Stevilne-novosti-v-kampih-na-Cresu-in-Losinju-kamp-Cikat-dobi-aquapark
Malce mi je bilo čudno, ker za novo leto niso še nič delali na starem igrišču, sedaj sem pa našel prve fotke delovišča. Vodni park v Čikatu naj bi bil odprt enkrat junija, upamo, da jim uspe. Za goste kampa naj bi bil vstop na aquapark brezplačen, tako da bo to kar velika popestritev ponudbe.




Šotorist2015-02-12 12:42:22

Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Feb 15, 2015 10:22 am

Ali se samo meni zdi ali so letos res konkretno dvignili cene v tem kampu? Smo bili dve leti nazaj, pa se mi zdi da je bil precej ugoden glede na ostale kampe... Sedaj je na ceni straškega, a v kampu ni niti enega otroškega igrišča, razen plačljuve notranje igralnice (lahko da je sedaj drugače...)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Feb 16, 2015 10:37 am

Kar se tiče cen v kampu Čikat bomo kmalu naredili spet primerjavo in takrat se bo videlo koliko so v resnici povišali cene. Tukaj je pa še nekaj današnjih fotk (16.2.), ki jih je poslala prijazna hrvaška kampistka.




avtokampi.si2015-03-26 14:20:36

Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Mar 22, 2015 12:37 pm

Evo, lahko potrdim da je gužva avgusta nenormalna. Baje so imelui že konec lanskega leta praktično rezervirane vse parcele za daljše termine.

Za moj termin sredi avgusta so mi lahko za celih 14 dni ponudili le 2 parceli, tako da za eno smo se odločili in gremo spet v Čikat.

Je pa povsod v teh priljubljenih kampih podobno. Še v straškem so ponudili lahko le 4 čudne parcele, bijar pa je polhen...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Mar 26, 2015 1:14 pm

Nekaj novih fotk iz kampa Čikat, ki so bile narejene sredi marca. Kamp je kljub gradnji aquaparka odprt in normalno obratuje. Iz fotk je razvidno, da dela potekajo zelo hitro (predviden zaključek del je v začetku junija), prav tako je vidno, da bo aquapark napolnjen z morsko vodo.






avtokampi.si2015-03-26 14:19:48

Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Čikat - Mali Lošinj - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jun 29, 2015 8:36 am

Do, sedaj smo skoraj začetek julija, aquapark še ni končan...

Sam sem čedalje bolj skeptičen, da bo tole fertik do mojega dopusta v avgustu. Kar je še najhuje, sem sedaj izvedel, da je rezervirana parcela dobesedno soseda tega parka in se bojim, da bom 14 dni cele dneve poslušal šunder in vpitje...

Seveda ko so mi ponudil to parcelo, niso tega nič omenili...





guardy2015-06-29 10:45:16

Odgovori