Oglasi:

Kamp, majhen, divja plaža???

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 18, 2012 3:02 pm

Če greš pogledat karto kje se nahaja kamp in zumiraš, je na desno neko naselje v katerem je velika verjetnost da obstaja neki market!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 18, 2012 7:23 pm

počakajte še kakšen dan, smo v navezi s kampom in čakamo nove fotke iz tega kampa..baje da dobijo ene goste ta petek in še rihtajo zadnje zadeve, pa so malo v gužvi.

Odgovor Napisal/-a: tinca

Brez avatarja
tinca je odsoten
tinca
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Pe Apr 27, 2012 6:29 am

smo bili že večkrat v tem kampu. prijetno, prijazno. trgovina je 3 km stran, picerija pa 1km stran,se sprehodiš ob obali,vsako jutro pa pridejo prodajat kruh, burek, krofe,..., vsak 2 al 3 dan pridejo v kamp s sadjem in zelenjavo, pa tud ribič se pripelje prodajat ribe, ki pa niso vedno sveže, po moje jih bolj preprodaja. Primerno je za družine z otroki, kamp je umirjen, Wc.ji so trije in čisti. Priporočam.

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Če Maj 10, 2012 9:06 am

A kdo ve, če se da poležavat levo in desno od plaže na sklah v kampu Dražica ,in če se da normalno priti v morje, ali so to bolj čeri, ker iz slik je slabo razvidno.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Če Maj 10, 2012 9:43 am

poglejte na karto pri tem kampu http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=270, kjer boste v google mapsu videli, da je v smeri Novalje takoj za kampom še en zaliv, v drugi smeri pa sta dva. avtokampi.si2012-05-10 11:43:39

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Pe Maj 11, 2012 6:55 am

Ja, že že, to sem že pogledal, ampak na google maps ni razvidno ali se da na teh skalah poležavat , ali so to ostre skale, se pa vidijo ti majhni zalivčki. Verjetno se sprašujete zakaj težim z temi skalami, ampak oba z ženo imava najraje skalnate plaže.

Hvala za trud!!

Odgovor Napisal/-a: matejči

Brez avatarja
matejči je odsoten
matejči
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: To Maj 15, 2012 12:40 pm

[QUOTE=Malecka]Meni drugo ne preostane, kot da jim zaupam. Nimajo nobenih ostevilcenih parcel. Vsekakor mi je receno da naj se poklicem nekje sredi maja.

Letos bo pa guzva v Drazici Beer.
[/QUOTE]
Ja, zgleda da bo res gužva tam...mi2 imava rezervirano parcelo od konca junija in prvi teden julija.
Sva jo lani osebno rezervirala, potrdila preko maila ( dobila hiter odgovor ), včeraj sva pa še malo menjala termin preko sms-a in tudi dobila odgovor.
So pa lastniki zelo prijazni, kamp nama je bil pa tudi zelo simpatičen Wink.

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: To Maj 15, 2012 5:11 pm

Tudi midva sva v istem terminu in upam da se kaj vidimo in spoznamo.  Parcele niso oznacene si pa lahko izmenjamo kontakte na ZS in jaz castim prvo travarico .... Beer

Sem tudi jaz poklicala in preverila se enkrat. Je vse OK z rezervacijo in res pohvale na prijaznosti lastnikov kampa.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: To Maj 15, 2012 7:57 pm

če se boste forumaši dobivali po kampih, potem uporabite novo storitev - v meniju imate Moj forumin potem predzadnja alineja Člani v kampih. Tam lahko napišete kdaj boste na dopustu in v katerem kampu, če že veste lahko tudi dopišete št. parcele. Potem ga lahko skupaj uživate na kampiranju. Pa ne pozabite nam poslati fotk.

Mi smo ta četrtek v Njivicah :)
avtokampi.si2012-05-15 22:01:01

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Če Maj 31, 2012 12:42 pm

V kampu Dražica bo malo manjša gužva, na vsaj za dve osebi manjša. Nisva se mogla sprijazniti z dejstvom da je prva trgovina odaljena 10 km od kampa! Saj vem da ti vse pripeljejo, kaj pa če kaj pozabiš, ali ti zmanjka pijače ali hrane , po navadi grem vsak dan v trgovino, po trgovin na kakšno kavo in travarico, to je že tradicija. Tako da sva rezervirala parcelo v kampu Barinica, v katerem bi naj bilo vse na dohvatu ruke! Dražica definitivno pride na vrsto ko bo nek market v bližini kampa, drugače je kamp super, in lastnik zelo prijazen, tako da 10 točk za Dražico samo še kak market pa bo 11 točk!

Lepe dopuste vsem!

Odgovori