Oglasi:

Kamp, majhen, divja plaža???

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: So Apr 07, 2012 7:21 am

 Z ženo iščeva, en majhen bolj miren kamp, plaža skalnata in bolj divja ne nabita z kopalci, ima kdo kak predlog?
Gledava kamp Draščica na Pagu, ampak koliko sem prebral ne nudi neke sence, pa še rezervirat je treba. Kar seveda ni nikakršen problem,samo odgovora na rezervacijo od nikoder, zgleda da jim ni do tega , ne samo njim večini kampov! Če ji pokličeš pa ti rečejo vi samo pridite bomo nekaj zrihtali, pol prideš tja in te samo gledajo ko da si z lune padu, znate trnutno imamo sve zauzeto, in pol si tam, začne se iskalna akcija po par kvadratov veliki parceli!
Edini kamp pri katerem ni bilo problema z rezervacijo je kamp Rožac na otoku Čiovo, super kamp! Nočeva pa ponavljat dopuste v enakem okolju!
Za vsako idejo vam bova zelo hvaležna:
LP

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: So Apr 07, 2012 3:21 pm

Tudi midva sva zaman cakala odgovor na obrazec, ki je namenjen rezervaciji kamp parcele v Draščici. Sem pa poklicala na telefon, ki je na njihovi spletni strani in oglasil se je prijazen gospod, ki nama je parcelo rezerviral. Meseca maja morava se enkrat poklicat in potrdit da prideva. Kaj bo na licu mesta od obljubljene parcele pa se sprasujeva tudi midva in toplo upava da bo vse tako kot smo se dogovorili. Greva pa konec junija tako da guzve itak ni. Greva pa prvic v ta kamp.

Moram pa reci se to, da sem bila prijetno presenecena, ko sem klicala objavljeno tel stevilko in se nihce ni oglasil. Cez par ur je gospod poklical nazaj... Pohvalno.

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: So Apr 07, 2012 3:28 pm

Se to, midva sva bila ze veckrat v kampu Adriatic Mikulic na Peljescu. Ampak parcel, kjer sva bila midva ni na fotogaleriji. Obstaja del parcel  brez elektrike, mogoce enih sedem ali osem parcel, ki so v terasah in vse s prekrasnim pogledom na morje. Je pa res malce dalje od tusev in wc. Plaza je krasna, ni primerna sicer za otroke, kar je nama sicer odgovarjalo ker imava tudi psa in se vedno umikava na bolj mirne plazice. Naslednje leto bova sla verjetno spet tja, letos pa bova iskala nove izzive. 

Odgovor Napisal/-a: Mitja99

Brez avatarja
Mitja99 je odsoten
Mitja99
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Ne Apr 08, 2012 12:07 pm

Tudi midva imava psa in nama odgovarjajo manjši kampi z divjo plažo, brez gužve. Odločila sva se, da greva letos v avtokamp Mario na otoku Ugljanu. Tam sva bila pred 11. ali 12. leti in nama je bilo všeč. Po informacijah, ki jih imam, so naredili nove wc-je in tuše, ker stari so bili zastareli in premajhni. Kako je z rezervacijo sicer ne vem, ker še nisem klical, je pa gospod, ki ima kamp zelo prijazen in ustrežljiv in se da vse dogovoriti z njim. V katerem terminu pa gresta na dopust? Če rabiš telefonskoštevilko od avtokampa Mario, ti jo lahko posredujem.

Priporočam pa tudi avtokamp Skriveni http://www.camp-skriveni.com/ na otoku Lastovo. To je manjši kamp z veliko sence in zelo prijaznimi lastniki. Kamp ni ob morju. Do divje plaže je 300-400m, vendar se hoja izplača, voda in plaža sta prekrasni, gužve nobene.

Lp  Mitja992012-04-08 14:25:49

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Ne Apr 08, 2012 1:55 pm

Kamp na Lastovu (Skriveni) je se ena opcija za letos.  Edino kar mi tam ne potegne je oddaljenost kampa od morja. Sva pa ze lani hotela iz Peljesca se na Lastovo pa nama ni zneslo zaradi vremena. Sem pa tudi jaz govorila z gospo Vesno in je zelo prijazna. Kaksna je pa plaza in pot do morja  ceprav sva midva  najmanj na plazi saj rada vandrava okrog. Tisto kar mi je tam se  vsec je da ni strupenih kac glede na to da imava psa, ki prevoha vse zivo.  Greva pa na dopust od 25. junija naprej in ostaneva najmanj tri tedne.


 


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Ne Apr 08, 2012 7:17 pm

nekaj je bilo govora o terasastih parcelah v kampu Adriatic..tukaj so :). Drugače pa je zelo veliko takih majhnih kampov ravno v srednji in južni Dalmaciji . npr. Korčula http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzava=2&obmocje=22&otok=5


Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Ne Apr 08, 2012 9:23 pm

To je to. Krasne parcele. 

Odgovor Napisal/-a: Mitja99

Brez avatarja
Mitja99 je odsoten
Mitja99
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Po Apr 09, 2012 7:42 pm

O tistem čemur rečejo v Skriveni luki gradska plaža, ti ne bom pisal, ker te sigurno ne zanima. Plaža, ki zanima vaju se začne nasproti najstarejšega svetilnika na Jadranu, na vhodu v Skriveno luko. Lahko izbiraš med skalnimi ploščadmi, ali pa si najdeš svoj lasten zalivček. Je tudi senca. Nujna je obutev za v vodo, kajti velikost in količina ježev je enormna. Da se najti tudi belega ježa. Poti do plaže sta dve. Lahko greš po asfaltni cesti, do parkirišča in naprej po makadamu (slabša možnost), ali pa po poti skozi nasad oljk (boljša in krajša možnost). Midva greva 12. julija, se bomo samo zamenjali, mi ne bo treba iskat proste parcele Smile
Mitja992012-04-09 22:10:22

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 11, 2012 8:14 am

Sem dobil potrditev rezervacije, sicer parcela ni čist pri morju, ker so že vse rezervirane, je cca 70 m od morja nič zato malo atletike na dopustu ne škodi Tongue! Najlepša hvala vsem za trud in odgovore, sem pa že sam gledal kamp Adriatic, samo mi je malo predaleč do Peljašca( morje je povsod slano)Smile. Drugače je pa ta kamp super, vsaj po slikah sodeč!!
Lep dopust vsem!

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 11, 2012 9:20 am

Upam, da ti niso moje dali..hehehhe. Moja je tudi 7o metrov od morja pa s pogledom na morje. Gospod je reko...puca pogled na more.... Mi je ze januarja povedal da so kao vse parcele blize morju zasedene. 

Odgovori