Oglasi:

Kamp, majhen, divja plaža???

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Če Apr 12, 2012 7:36 am

Upam da ne , ke se nam dopusti križajo, se pravi vidva sta tam od 25.6 +21, midva pa od 9.7.2012 do 21.07.2012, no ziher nam ni dal iste parcele verjetno pa bomo sosedi!

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Če Apr 12, 2012 9:28 am

[QUOTE=Mitja99] O tistem čemur rečejo v Skriveni luki gradska plaža, ti ne bom pisal, ker te sigurno ne zanima. Plaža, ki zanima vaju se začne nasproti najstarejšega svetilnika na Jadranu, na vhodu v Skriveno luko. Lahko izbiraš med skalnimi ploščadmi, ali pa si najdeš svoj lasten zalivček. Je tudi senca. Nujna je obutev za v vodo, kajti velikost in količina ježev je enormna. Da se najti tudi belega ježa. Poti do plaže sta dve. Lahko greš po asfaltni cesti, do parkirišča in naprej po makadamu (slabša možnost), ali pa po poti skozi nasad oljk (boljša in krajša možnost). Midva greva 12. julija, se bomo samo zamenjali, mi ne bo treba iskat proste parcele Smile
[/QUOTE]

Saj midva sva vecinom naokoli in sva le poredkoma na plazi vecinom pa tudi rentava kak colnicek vsaj za par dni. Nisva se cisto odlocena a bo letos Pag ali Lastovo. V Vsakem primeru pa greva v takem terminu da nebo nikjer guzve vsaj v zacetku ne. Sem pa bolj ziheras in rada rezerviram vnaprej da se ne selim sem in tja in iscem kar je ostalo. To se nama je zgodilo enkrat in nikoli vec.

Odgovor Napisal/-a: Mitja99

Brez avatarja
Mitja99 je odsoten
Mitja99
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: To Apr 17, 2012 3:27 pm

[QUOTE=ksx]Sem dobil potrditev rezervacije, sicer parcela ni čist pri morju, ker so že vse rezervirane, je cca 70 m od morja nič zato malo atletike na dopustu ne škodi Tongue! Najlepša hvala vsem za trud in odgovore, sem pa že sam gledal kamp Adriatic, samo mi je malo predaleč do Peljašca( morje je povsod slano)Smile. Drugače je pa ta kamp super, vsaj po slikah sodeč!!
Lep dopust vsem!
[/QUOTE]

Tudi meni so iz Dražice poslali potrditev rezervacije, vendar brez kakršne koli oznake ali številke parcele. Pa tudi kakšnega avansa ne zahtevajo. Ali jim gre zaupatiQuestion

Lp

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: To Apr 17, 2012 5:36 pm

Meni drugo ne preostane, kot da jim zaupam. Nimajo nobenih ostevilcenih parcel. Vsekakor mi je receno da naj se poklicem nekje sredi maja.

Letos bo pa guzva v Drazici Beer.

Odgovor Napisal/-a: regica

Brez avatarja
regica je odsoten
regica
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: To Apr 17, 2012 7:03 pm

Pozdravljeni,

Tudi midva iščeva manjši kamp v srednji ali južni Dalmaciji, ki bi bil ugoden in soliden in na celini. Nisva tako zahtevna, samo nekaj sence rabiva.Smile
Že po inernetu sva kar nekaj prebrskala pa prebrala, pa o manjših kampih ni toliko govora.
Ima kdo dobre izkušnje?

Hvala!





Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 18, 2012 12:24 pm

Držimo pesti da se bo izšlo, če pa ne se bomo pa malo zapeljali naokrog, na celini pa ni teško najti kakega dobrega kampa, druga zadeva pa je če si na otoku, tam pa je sh....t!!!

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 18, 2012 12:30 pm

[QUOTE=ksx]Držimo pesti da se bo izšlo, če pa ne se bomo pa malo zapeljali naokrog, na celini pa ni teško najti kakega dobrega kampa, druga zadeva pa je če si na otoku, tam pa je sh....t!!! [/QUOTE]

No, sem hotel povedat da je celina dostopna brez trajekta!

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 18, 2012 12:31 pm

Tudi ta se mi ne zdi slab, pa še poceni je!
http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=430

Odgovor Napisal/-a: regica

Brez avatarja
regica je odsoten
regica
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 18, 2012 1:41 pm

Ksx, ja tega sva tudi gledala in nama je zanimiv, samo mojega moti, če ni trgovinice v bližini za vsaj osnovne stvari. Mogoče se motim? Mogoče kdo ve, kje je trgovinica?

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp, majhen, divja plaža???

Objavljeno: Sr Apr 18, 2012 2:54 pm

[QUOTE=regica]Ksx, ja tega sva tudi gledala in nama je zanimiv, samo mojega moti, če ni trgovinice v bližini za vsaj osnovne stvari. Mogoče se motim? Mogoče kdo ve, kje je trgovinica? [/QUOTE]


CAMP BARINICA is located in dense pine forest right by the very clean sea of emerald color. We have our own private beach which allows enjoyment in the sea regardless of age.The capacity of the camp is about 20 tents. Sanitary facilities and showers are being cleaned 24 hours a day. We offer a use of electrical energy and free usage of refrigerator. Every morning there is a dilivery of fresh bread and other bakery products and it is also possible to buy fresh fish, fruit ( fresh and dried figs ) and vegetables. You can also buy our ecological home product such as wine, brandy (rakija) and olive oil. Nearby there are stores and restaurants that you can get to by a pleasent walk along the sea. All around there are lots of bike trails that you can use. We are open 1 V – 1 X. We are at your service 24 hours a day and can give you any required information for your pleasent stay in english, italian, germain, czech and polish language.

To bi bilo to, samo v angleščini!


Odgovori