Oglasi:

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: grezilo

Brez avatarja
grezilo je odsoten
grezilo
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: To Sep 30, 2014 6:46 am

Pozdravljeni forumaši.
Bolj kot pišem tu, več berem in pregledujem forum .
Moram prizati, da sem bil popolnoma presenečen/šokiran ob novici" : Kamp Lopari iz Nerezin na otoku Lošinj je postal najboljši manjši kamp iz Kvarnerja. Drugo mesto je osvojil kamp Mali iz Baške in tretje kamp Bor iz mesta Krk. V kategoriji večjih kampov iz Dalmacije je prvo mest........" Glede da že več kot desetletje kampiramo na Lošinju ter da pozanm kamp Lopari, me to toliko bolj preseneča, da je dobil takšen laskavi naslov. Menim da si ga niti približno ne zasluži. O sami oceni so bili moji prijatelji  samo presenečeni, saj smo zadnje dve-tri poletne sezone obiskali sam kamp, že zaradi firbčnosti. Tudi Bijar, Preko Mosta, Čikat in Baldarin.
Bi bilo lepo videti same ocene in način ocenjevanja kampov. Pogoje ocenjevanja in.............
Bo, morda, moderataor uspel kaj več ozvedet o mojem vprašanju/pomisleku?? 
 
Sam kampiram v AC Rapoča. Res, drži, so pa tu pravi patroni ....................smo razočarani!!!

LP 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: To Sep 30, 2014 7:45 am

Ocenjevanje poteka preko glasovnice na naši spletni stran, ki je bila online od maja do 22. septembra. Za enkrat je edini kriterij število glasov in mi nimamo vpliva pri rezultatih. Razmišljamo pa, da bi nekako ob zaključku glasovanja dodali tudi ocene iz komentarjev pri opisu kampov, samo letos tega še nismo delali.

Pri kampu Lopari izgleda, da imajo dobro bazo gostov, ki potem glasuje za ta kamp, ki pa sicer glede na uradno število gostov, ki jih sprejme, sodi v skupino manjših hrvaških kampov. Meja je namreč 500 gostov in Lopari ravno še sodi v to skupino, recimo kamp Rapoča pa sodi v skupino večjih kampov. Ampak samo za informacijo, kamp Rapoča je tudi med večjimi kampi pristal šele na 16. mestu. Zakaj je tako, pa žel mi ne vemo. Se bo potrebno organizirati :)


Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: To Sep 30, 2014 2:26 pm

Hjah, ne vem kaj se eni obremenjujete(jo). Ena taka titula konec koncev ne pomeni veliko, kmalu bo nova sezona in vsak zase se bodo morali  v vsakem kampu truditi za svoje goste.
Meni je recimo Lopari prav fin kamp, ni pa všeč vsakemu. Lani sem celo glasoval zanj (ker smo bili tam poleti) letos pa (upam da pošteno) pač ne, ker me več kot leto ni bilo tam.
Tudi ne vem, če je sploh omejeno, da ena oseba ne glasuje večkrat. Sicer pa: če kdo pozna kak skriti biser - dvomim da bo na ves glas in vsem razlagal kako je tam in povečeval gužvo v nekem kampu ali kraju.
Mimogrede: letos mojega favorita sploh ni med kampi, za katerega bi lahko glasoval (se ne sekiram, naj ostane relativno neznan kar se mene tiče Smile).

Odgovor Napisal/-a: majaH

Brez avatarja
majaH je odsoten
majaH
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: Pe Okt 03, 2014 9:12 pm

Mene pa ozjemno zanima na katerem mestu se je znasel kamp Polari iz Rovinja? Precudovit kamp, a ga premalo Slovencev pozna na zalost ... Z izidom Koversade pa sploh nismo zadovoljni, nam Koversada ni vsec, sploh ne ponovimo letosnjega dopusta, sama zalost in turobnost!

Polari je pa na katerem mestu?




Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: So Okt 04, 2014 6:57 pm

Kamp Polari je bil nekoč med Slovenci kar dobro znan, potem pa je zaradi dvigovanja cen spremenil strukturo, tako da tam zdaj prevladujejo Nizozemci in Nemci. Še največ Slovencev je v FKK delu kampa in pa čisto na drugi strani kampa, tam kjer je veliko sence.

Kamp Polari je v izboru Naj kamp Adria 2014 v kategoriji večjih kampov v Istri zasedel 6 mesto, v kategoriji hrvaških kampov s ponudbo nudističnega kampiranja pa 10 mesto.

Odgovor Napisal/-a: grezilo

Brez avatarja
grezilo je odsoten
grezilo
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: So Okt 04, 2014 10:42 pm

Pozdravljeni.
priznam, da sem presenečen po podatkih, da  AC Lopari sprejme le "do 500"  gostov. Je dosti večji kot AC Rapoča.
Romzi, se ne obremenjujem, sem le presenečen, nad oceno in, ja, "titulo".
Morda so res gosti zadovoljni v AC lopari, priznam, da nad čem pa ne vem!!  Kot sem dejal, smo resnično razočarani nad Rapočo!!
Hvala za odgovor g. administrator.
LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: Ne Okt 05, 2014 8:47 pm

brez tistega g. pred administrator prosim :)

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: Po Okt 13, 2014 9:13 am

Hm, ko ste že ravno pri LOPARI.....meni osebno, si je čisto zaslužil oceno, ki jo je dobil. Za 415 EUR, smo v 14 dnevih kampiranja tam, dobili prav vse kar smo potrebovali. Dobre parcele, veliko sence, čisto morje, dovolj plaže, da ni bila gužva, čiste sanitarije, dobrer, izredno dober animacijski program za otroke, dokaj založeno trgovino in dobro hrano po ugodnih cenah v restavraciji. Hkrati pa je kamp še dokaj prvinski, brez vse nepotrebne infrastrukture, ki pristnim kampistom pač ne pomeni kaj dosti(s trem mislim bazen, škarpce, ležalnike in senčnike na plaži in podobno). Tako da, kar se mene tiče je dobil to kar si je zaslužil in JA ocena na avtokampih.si je pomembna, vsaj jaz nanjo kar veliko dam. Pa še najpomembnejše, ljudje okusi so različni, tudi kar se kampiranja in kampov tiče, tako da..poprečje tukaj šteje...

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: Po Okt 13, 2014 9:14 am

Če ne najdemo kaj podobnega po brskanju na avtokampi.si za prihodnje leto...bomo šli spet tja Wink

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Ocenjevanje Avtokampov na Hrvaškem?

Objavljeno: Po Okt 13, 2014 9:15 am

Aja pa še pomemben podatek. tam smo bili v višku sezone....

Odgovori