Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Apr 13, 2015 3:33 pm

Mi smo bili čez vikend v kampu, dela se na veliko, tako da upam da jih do roka uspe naredit kaj so si zamislili. Bo pa definitvno v sezoni spet manjkal kak tuš na plaži, ne vem če je ob vsem tem to tako težko uredit? Pa tudi zgornje sanitarije so ostale bolj ali manj iste, bolj žalostno vse skupaj. Ampak upamo, da bo v sezoni s temi deli mir, da ne bo tega prašenja, ropotanja ob nedeljah... Smile

Odgovor Napisal/-a: nina77

Brez avatarja
nina77 je odsoten
nina77
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Apr 14, 2015 11:33 am

Tudi mi smo bili čez vikend v kampu in dobili informacijo, da bomo morali naslednjo sezono vsi umakniti prikolice, ker se bodo delale parcele. Vse lepo in prav, ampak zakaj smo potem morali letos novi najemniki parcel urejati parcele, s katero so nastali kar visoki stroški? G. Luka bi lahko povedal, da se bodo parcele urejale že naslednje leto, ne pa da je trdil, da nas bodo pustili na miru najmanj še dve do tri leta.
Pa še nekaj. Večina nas je urejala parcelo v lastni režiji, tako kot je kamp zahteval, tisti, ki pa parcel niso uredili, pa so sedaj, ko so v kampu delavci, uporabili kar njih, da jim uredijo parcelo in to z materialom kampa, proti plačilu za eno gajbo piva. Vsi so bili srečni, da Luke ni bilo dol, ker potem bi jim kamp zaračunal stroške. Menim, da tudi to ni fer!!!!!!
Tudi nobenih sankcij ni bilo za tistih par, ki parcel niso uredili!!!!!!!
Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Apr 14, 2015 11:38 am

To glede parcel tudi meni ni bilo najbolj jasno, ker nekateri si prikolice že urejajo za sezono, zraven tega pa imajo betonsko ploščo, položene tlakovce in ni za videt, da bi to odstranili. Tako da če ti dobijo dovoljenje, bo treba naredit "štalo". Tudi nam je Luka rekel, da bo s prikolicami še mir najmanj 2 leti, tako da zgleda da tudi sami ne vedo kako in kaj mislijo.

Odgovor Napisal/-a: ms963

Brez avatarja
ms963 je odsoten
ms963
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Apr 16, 2015 12:05 pm

TUDI JAZ SEM BIL TA TEDEN V KAMPU NJIVICE IN SEM ISTO SLIŠAL GOVORICE DA BODO PAVŠALISTI SAMO ŠE TO LETO POTEM PA GREDO VSI VEN.BODO GRADILI IGRIŠČA IN DRUGE STVARI,SO PA V STEČAJU IN ČE SE KAMP PRODA BO MORDA DRUGAČE,TA BANDA PA SAMO LAŽE O OBSTOJU PAVŠALISTOV.NE VEM KAKŠEN KAMP JE TO BREZ PAVŠALA,SO V STEČAJU DELAJO PA NA POLNO.MISLIM DA JE TO SAMO PRANJE DENARJA.PEREJO DOKLER SE LAHKO.TUDI ZA POČITNIŠKE HIŠICE SEM SLIŠAL DA VSE PUŠČAJO DA SE JE ZEMLJA POSEDLA IN DA NE MOREJO ODPIRAT VRAT ITD.GARANCIJA JE BILA SAMO 1 LETO,ZDAJ SE PA JEBI IN POPRAVLJAJ NA SVOJE STROŠKE,BANDA VSI V UPRAVI KAMPA

Odgovor Napisal/-a: lojze64

Brez avatarja
lojze64 je odsoten
lojze64
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 01, 2015 9:05 am

Luka, pozdrav. če bi kakega delavca posla še med pavšaliste poštimat ceste in uredit elektriko   bi bil na forumu vsekakor deležen manj kritik. Spodnji del kampa pa bo TOP!  Tako parcelo bom kot pavšalist nekoč imel tudi jaz.Big smileBig smile do takrat pa welcome to the getto Ouch
Sicer pa če bi  še kdo bil pavšalist, še prej pa gradbeni delavec je dobrodošel , saj je ostalo kar nekaj praznih in neurejenih parcel Wink.


Odgovor Napisal/-a: jessi

Brez avatarja
jessi je odsoten
jessi
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 04, 2015 2:26 pm

Je kdo videl mogoče nov zemljevid kampa. Pavsalistov sploh ni ali se ni vrisanih ali pa jih sploh nikoli več ne bo, ker je to verjetno zadnje leto.

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 05, 2015 9:49 am

Ja mi smo se tudi čudili novemu zemljevidu kampa, tako da res vprašanje kako bo s prikolicami drugo leto. Nekaj bodo verjetno naredili parcel za pavšaliste s tem, da po sezoni odstraniš prikolico, nekaj imajo v planu delat športna igrišča... Ampak to se vseskozi spreminja, tako da do druge sezone vprašanje kaj bo spet novega. Smile

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 18, 2015 6:51 am

Evo informacije na to temo iz kampa Selce, kjer je bila prejšnji teden inšpekcija in je preverjala urejenost kampa, predvsem urejenost parcel pavšalistov ... dva sta bila kritična in morata podreti ograje.

Odgovor Napisal/-a: ojanez

Brez avatarja
ojanez je odsoten
ojanez
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 18, 2015 9:34 am


Odgovor Napisal/-a: nma

Brez avatarja
nma je odsoten
nma
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 29, 2015 6:50 pm

Pavšalisti, zanima me ali še komu zmanjkujejo stvari s parcel? Pa ne mislim pozim8, ko se je še podiralo in urejalo parcele, takrat vem da se je kradlo na veliko. Zanima me, če se to komu dogaja sedaj, v zadnjem mesecu, po odprtju kampa?

Odgovori