Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: J4007

Brez avatarja
J4007 je odsoten
J4007
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 04, 2016 8:59 am

Se opravičujem, ker sem sprožil tako nervozno debato.
Prejšnji vikend sem si ogledal kamp z namenom, da bi postal lasnik kakšne lepe mobilne hišice. Presenetilo me je ker se prodaja zelo veliko hišic. Zato sem povprašal na forumu, če je mogoče komu poznano kaj se dogaja. Cena pa je stvar dogovora med kupcem in prodajalcem. Zato sem poslal zasebno sporočilo uporabniku forumR77.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 04, 2016 10:03 am

[QUOTE=forumR77]Vsak naj ceni svoje imetje kakor ga pač ceni. Nikomur ne oporekam mnenja niti ga ne vsiljujem, zato bodite prijazni in ne nesramni preko portala. Če je ena hišica na spletu od samega začetka ne mečite vseh v isti koš. Ne vem kaj vas boli cena naše ali ostalih. Ste s tem zgubili kaj svojega? [/QUOTE]
Kot sem že napisal mi je vseeno oz. celo privoščim nekomu da proda hiško za 60k€, samo nekaj je realna cena, nekaj pa želje :) Na koncu se vse proda pod 35k€, vsaj zadnje leto je tako. Pred dvema letoma pa bi šla hiška v prvi vrsti pri morju sigurno brez problema za 40-45k€.
Ne vem pa kaj je narobe če na forumu poveš svoje mnenje glede cen? Sam sem bil prepričan da bi pred dvema letoma za svojo hiško z vso opremo dobil cca. 40-43k€, danes če bi dobil 30-35k€ bi bil zelo zadovoljen, pa imam malo boljšo hiško kot je recimo Ponza ;)
Drugače pa @J4007 v Njivicah lahko dobiš zelo lepo hiško, izbire je trenutno ogromno, od prvih vrst do zadnjih vrst v kampu od 7,5m do 9m od večjih do manjših teras tako da imaš veliko opcij :) Vsekakor ti nakupa ne bo žal v kolikor boš veliko koristil hiško, za par vikendov in dopust pa se ti ta investicija ne izplača.
zdrifko2016-05-04 12:09:53

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 27, 2016 11:39 am

Kakšno je kaj stanje v kampu, ali je še vse gradbišče? Cene so lepo navili, več kot 10 % proti lanskemu letu.
Je kdo bil letos že doli?
Za čolne bodo kaj uredili, ali spet po domače?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 27, 2016 1:01 pm

o kakšnem gradbišču je govora..kamp Njivice čisto normalno obratuje, tiste potke in parkec ob morju so uredili, bazenčke ob parih mobilnih hišicah tudi..sedaj morajo samo še sladoled v lokal pripeljati, ker ga prejšnji vikend še ni bilo :). Pa zanimive koše za smeti smo opazili

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 27, 2016 7:16 pm

Glede na to, kako vse skupaj urejajo, je na koncu še največja žalost, da ne uredijo Starega ribara, vsaj za pijačo bi ga lahko usposobili, ampak upamo, da to uredijo drugo leto. Glede potk so sedaj res naredili malo lepše, manjka edino še kak tuš na plaži. Da so se pa spomnili na koše na plaži po par letih, pa so res naredili dobro potezo. Me pa edino čudi, da še niso uredili oz. poravnali plaže v mestu.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: So Maj 28, 2016 12:03 pm

Stari ribar naj bi dobil nek čisto drug namen v smislu wellnessa, samo kdaj točno bo to, pa verjetno tudi v Njivicah še ne vedo :). Pa še fotka zanimivih košev za smeti... upamo, da bodo spodaj postavili posodice z vodo za kužke



Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Maj 29, 2016 7:06 pm

Kaj to so obnovili del, kjer je plaža za pse? Ker tam ni bilo nič betoniranega.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Maj 29, 2016 7:13 pm

ja, so uredili dostop do te plaže :)

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 30, 2016 7:33 am

So kakšne slikce?

Odgovor Napisal/-a: tyby

Brez avatarja
tyby je odsoten
tyby
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jul 18, 2016 9:53 am

Bili smo v Njivicah. Imam eno hudo kritiko - JEŽI ConfusedThumbs Down Katastrofa! Na delu plaže od ribara do nove nasute plaže (okoli vodnih igral) je vse črno ježev na globini, kjer še moj otrok stoji. Sem videla dva reveža, ki sta morala bosa do igral in sta fasala bodice. Naši čevlji za v vodo so polni bodic in jih bomo morali zamenjati. Res sramota, da ne morejo počistiti tistih nekaj metrov obale. Že tako ima kamp premajhno plažo za tisto maso ljudi (kamp je poln, hodijo pa tudi iz hotelov), polovica plaže je skalnate - na pol uporabne in praktično brez urejenih dostopov v vodo, na enem delu so ježi, na nasutem pesku se pa sardine pražijo...
Na plaži sta dva nova tuša, tuširanje pa je treba plačati. Mislim, da je 2 kuni za 30 sekund. Nisem videla niti enega, ki bi se tuširal.

Odgovori