Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: kamper87

Brez avatarja
kamper87 je odsoten
kamper87
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Sep 23, 2016 8:06 am

Pozdravljeni.
Zanimam se za nakup parcele in prikolice v kampu Njivice (pavšal). Do sedaj smo kampirali v kampu Pineta v Fažani, vendar pa smo morali letos vse prikolice iz cone A in B odstraniti, ker jih bodo prenovili in  ne bodo več namenjene pavšalistom. 
Zanima me, kakšna je situacija v kampu Njivice. Bo tudi tu potrebno odstraniti prikolice iz parcel ?
Hvala za odgovor in lep pozdrav !

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Sep 23, 2016 8:55 am

Trenutno mislim, da se še ne ve, kakšni so plani za drugo leto. Pred 14 dnevi sem se pogovarjal z Lukejom, dejal je, da bodo konec prejšnjega tedna vedeli več, kako mislijo it z obnovo naprej. Tako ali tako so glede tega že v zaostanku, tako da ne vem, kaj bo prišlo na vrsto drugo leto. Najbolje bi bilo, da se obrneš na Lukeja, morda ti bo povedal. Če pa kdo kaj več ve, pa upam da tukaj napiše. Smile

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Sep 23, 2016 9:16 am

Na Krku je vse polno, ker se tudi v kampu Pila v Punatu zmanjšuje število parcel. To pomeni, da sedaj vsi iščejo nove parcele..v Punatu sploh nimajo možnosti, da bi se premestili v drug del kampa, tako kot imate tu v Fažani.
V Njivicah je sanje tako, da tudi če letos ne bo prišlo do prenove pavšalnega dela, bo pa zagotovo v naslednjih letih, kar pomeni, da se bo število pavšalih parcel zmanjšalo, cena pavšala pa se bo z ureditvijo zagotovo dvignila.
Mi čakamo odgovore iz kampov Tiha v Šilu, Glavotok, Oštro v Kraljevici, Draga v Moščeniški Dragi, Medveja... če še sprejemajo nove pavšaliste.

Odgovor Napisal/-a: kamper87

Brez avatarja
kamper87 je odsoten
kamper87
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Sep 26, 2016 7:07 am

Hvala lepa za odgovore.
Drugače pa samo za informacijo, v Fažani smo morali vsi iz cone A in B ven iz kampa, saj v cono C ne sprejemajo novih pavšalistov.

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Sep 30, 2016 2:21 pm

Po neuradnih inforamcijah sem slišal, da dobivajo pavšalisti domov obvestila, da morajo do 31.12. vse prikolice odstranit, da je kamp dobil določen denar za obnovo, tako da bi naj tisti del šel ves ven.

Odgovor Napisal/-a: planinc

Brez avatarja
planinc je odsoten
planinc
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Okt 03, 2016 6:53 pm

Tudi meni je prišlo na uho, da bojo vse pavšaliste vrgli ven zato me zanima če gdo kaj več ve o tem, oz. ali mislijo sploh narediti ponovno parcele za pavšaliste?

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Okt 04, 2016 4:16 am

Do 31.12. gredo vsi pavšalisti ven, plan kampa je, da naredijo parcele za prehodne goste, tako kot je urejeno spodaj. Koliko tega bodo lahko naredili do drugega leta, pa še ne vedo. V planu so tudi otroška igrala, animacijski center, koliko tega bo narejeno, pa bomo videli drugo leto. Tudi trgovine naj ne bi bilo več na tem mestu, koliko sem slišal.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Okt 04, 2016 5:16 am

Če bodo resnično prenavljali zgornji del, bo sigurno naslednje leto tudi kaj parcel za pavšaliste, samo verjetno bo treba prikolico na koncu leta odstraniti tako kot je po večini kampov. V kolikor se prenova dejansko zgodi, me bolj skrbi cena pavšala za mobilne hiške, ki se zna kot se govori povzpeti na 4,5k €. Bomo videli če je katera od govoric točna.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Okt 04, 2016 12:18 pm

evo iz kampa Njivice kratek odgovor - pavšalisti v kampu Njivice so dobili dopis (pdf), kjer piše, da morajo najkasneje do 31.12. 2016 s parcel umakniti prikolice in vse ostale stvari. Če do takrat kamping oprema ne bo umaknjena, bo to storil kamp sam.

Na starem pavšalnem delu bo kamp uredil nove parcele, otroško igrišče, animacijski center. Ker je rok za izvedbo vseh del zelo kratek, tudi v kampu še ne vedo, koliko bodo lahko uredili čez zimo in koliko starih pavšalistov se bo lahko vrnilo na novo urejene parcele. Veliko je odvisno tudi od rezervacij za sezono 2017, tako da je število pavšalnih parcel zelo negotovo. Lahko se zgodi, da tudi ne bo več pavšala. Je pa jasno, da če pavšal bo, potem ne bo več fiksen in bo potrebno prikolice vsako sezono odstraniti.


avtokampi.si2016-10-04 14:51:38

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Okt 04, 2016 6:27 pm

Klemen lepo da so dali uraden dopis da vsaj vejo vsi pri čem so. Upam pa da bodo kljub vsemu namenili tudi nekaj parcel pavšalistom.
Če je pa slučajno politika taka da pavšalnih parcel ne bo, se pa lahko tudi mi pavšalisti v MH vprašamo kaj bo ko potečejo pogodbe :)

Odgovori