Oglasi:

kamp za mlade-nekaj podobnega kot zelena laguna

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: kamperja

Brez avatarja
kamperja je odsoten
kamperja
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kamp za mlade-nekaj podobnega kot zelena laguna

Objavljeno: So Maj 05, 2012 1:38 pm

s punco se to poletje odpravljava na dopust v hrvaško istro ali mogoce v severno dalmacijo...tri leta nazaj sva bila v kampu zelena laguna pri porecu in sva se tudi letos namenila tja a so v zeljenem terminu na zalost vse parcele zasedene. Skratka iščeva kak podoben kamp, če ima kdo kak dober predlog bi bila zelo vesela. Kamp naj bi bil urejen malo večji, predvsem pa je pomembno da je v blizini(tolk da se da it peš, saj se ga oba rada napijeva:)) par simpatičnih lokalčkov kaka manjša spehajalna promenada, zelo zaželjeno celo mesto...skratka da je tako kamp in predvsem okolica malo bolj živa tudi ponoči, dobrodosel bi bil tudi kak diskač v bližini ni pa ravno pogoj...no kdor pozna kako tako lokacijo mislim da ve kaj želiva:)...res hvala lepa za nasvete
lp

Odgovor Napisal/-a: MYSH

Brez avatarja
MYSH je odsoten
MYSH
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kamp za mlade-nekaj podobnega kot zelena laguna

Objavljeno: Ne Maj 06, 2012 3:06 pm

midva s fantom sva bila v ZL lani in sicer v začetku septembra.. odlično, vse super... in se letos prav tako odločava ali se bova vrnila... me pa zanima, od kje ste zvedeli, da so vse parcele zasedene? a tudi za šotor moraš posebaj rezervirati prostor ali kako?? Mi2 sva zelo skeptična glede morja, da bo le to umazano in da bo prevelika masovka na plaži... :S

drugače sva mi2 dve leti zapored hodila v makarsko.. raj na zemlji... imaš tudi kamp v baškem polju, vendar ne vem točno kako je tam.. je pa dokaj blizu do mesta baška voda, kjer zna biti proti večeru kar pestro.. vendar je veliko več dogajanja v makarski... poguglejta malo, jaz tam bolje poznam okolico in pa apartmaje, ker sem tam bivala le v apartmajih..



Odgovor Napisal/-a: kamperja

Brez avatarja
kamperja je odsoten
kamperja
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kamp za mlade-nekaj podobnega kot zelena laguna

Objavljeno: Ne Maj 06, 2012 4:30 pm

fora je v tem da isceva parcelo z elektriko in vodo in tudi šotor je kar velik tako da bi potrebovala rezervacijo, je pa v najinem terminu(konec julija) vse ze rezervirano na voljo so le neoznacene parcele za postavitev šotora, samo to je pa malo na blef, saj 10 dni na 40 stopinjah brez sence ni ravno uzitek:) .. nisva si sploh mislila da so kampi tako zasedeni...naju je kar presenetilo...tako da res dobrodošli vsi predlogi ker res ne bi rada pristala v cisto mirnem druzinskem kampu...pa saj ne da bi oni naja motili...hitro se lahko zgodi da bi midva njih:)

Odgovor Napisal/-a: MYSH

Brez avatarja
MYSH je odsoten
MYSH
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kamp za mlade-nekaj podobnega kot zelena laguna

Objavljeno: Ne Maj 06, 2012 6:20 pm

ja mi2 sva bla lani na delu neoznačenih parcel in sva komot dobila plac.. okej res da sva šla v začetku septembra samo je bilo vseeno polno.. letos greva v terminu 6.7-22.7 in upava na najbolš.. pa saj na neoznačenih parcelah je tudi senca, vsaj mi2 sva jo imela... :)

kaj pa kakšen pag? velik pohvalijo kamp straško... dogajanja dost... :)

Odgovori