Oglasi:

Pavšal 2016 Istra

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Drmastja

Brez avatarja
Drmastja je odsoten
Drmastja
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Pavšal 2016 Istra

Objavljeno: Pe Mar 18, 2016 6:12 am

Pozdrav vsem,

Mi smo letos čisto novi v tem, pa me zanima, če imate kaj informacij oziroma kdaj je čas za akcijo, da bi dobili kakšno mesto za pavšal v enem od kampov nekje od Savudrije do Poreča.

Naj povem, da sem se sicer že malo zanimal preko mailov in za enkrat naj nebi še imeli podatkov o prostih parcelah.

Sem razmišljal, da bi se ta vikend zapeljal dol, pa dvomim če so sploh ljudje tam in če bom lahko dobil kakšne informacije.
 
Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala, LP Blaž

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Pavšal 2016 Istra

Objavljeno: So Mar 19, 2016 5:18 pm

[QUOTE=Drmastja]Pozdrav vsem,

Mi smo letos čisto novi v tem, pa me zanima, če imate kaj informacij oziroma kdaj je čas za akcijo, da bi dobili kakšno mesto za pavšal v enem od kampov nekje od Savudrije do Poreča.

Naj povem, da sem se sicer že malo zanimal preko mailov in za enkrat naj nebi še imeli podatkov o prostih parcelah.

Sem razmišljal, da bi se ta vikend zapeljal dol, pa dvomim če so sploh ljudje tam in če bom lahko dobil kakšne informacije.
 
Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala, LP Blaž
[/QUOTE]

Za pavšal so pomojem že malo pozen, glede na to, da so taboljše parcele rezervirane že za leto naprej.
Najboljša varijanta je, kot si že sam ugotovil, da se zapelješ po kampih in si izbereš parcelo, ki ti bo najbolj všeč.

Odgovor Napisal/-a: tdd26

Brez avatarja
tdd26 je odsoten
tdd26
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Pavšal 2016 Istra

Objavljeno: Ne Mar 20, 2016 7:19 am

V kampu Mareda majo se fraj povsale napisi mail in ti bodo poslali katere so proste parcele.Lp.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Pavšal 2016 Istra

Objavljeno: Ne Mar 20, 2016 11:23 am

Če kamp ni odprt, potem čez vikend ni nobenega tam :(.
Kampa Stella Maris in Park Umag imata tudi še proste parcele, lani jih je bilo nekaj prostih tudi v kampu Sirena v Novigradu, pa v Lanterni se verjetno tudi še kakšna dobi. Drugače pa malce nižje sta kampa Medulin in Stupice imata zagotovo še prostor, zanimiv je tudi kamp Pomer, ki je manjši in zato super izbira za družine z majhnimi otroki.
Cene pavšalov so pa tukaj www.avtokampi.si/novica/2/1456/Cene-pavsalov-v-hrvaskih-kampih-za-sezono-2016

Odgovor Napisal/-a: spektr

Brez avatarja
spektr je odsoten
spektr
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Pavšal 2016 Istra

Objavljeno: To Mar 22, 2016 9:39 pm

Ja to je kar neugodno. Jaz bi tudi za vikend šel, najbrž tudi bomo.  V Polariju sicer greš lahok pogledat, potem bo pa pomoje treba po mailu zadevev uredit oz. rezervirat, če bo kaj pametnega :)

Odgovor Napisal/-a: Amigo

Brez avatarja
Amigo je odsoten
Amigo
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Pavšal 2016 Istra

Objavljeno: Sr Apr 20, 2016 6:45 am

V Kastanija in Mareda Novigrad vem da je še nekaj parcel. Prav tako Veli jože Savudrija in Premature Pula.

Odgovor Napisal/-a: Drmastja

Brez avatarja
Drmastja je odsoten
Drmastja
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Pavšal 2016 Istra

Objavljeno: Ne Apr 24, 2016 5:58 pm

Pozdrav. Zdaj smo našli parcelo v Kastaniji, ampak moram vprašat kako je kaj z wc-ji in tuširanjem v tem kampu, na forumu sem našel marsikaj.

Hvala, lp

Odgovori