Oglasi:

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Če Avg 30, 2012 8:35 am

Tia nam je na mail poslala vprašanje glede kampa Pineta v Fažani..prosimo za kakšen konkreten odgovor glede pavšala v tem kampu.

Odločili smo se, da bi kampirali v tem kampu, pa me zanima kako je z letnim pavšalom? A se prikolice pozimi dajajo ven? Kako je z osebami na pavšalu? A jih je potrebno poimensko imenovati ali je samo omejeno s številom na dan? Prosim tiste, ki ste v tem kampu že bili oz. ste še, da mi podate nekaj dejanskih informacij.

avtokampi.si2013-03-12 13:20:33

Odgovor Napisal/-a: TICKO

Brez avatarja
TICKO je odsoten
TICKO
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Pe Avg 31, 2012 6:06 am

Pozdravljeni, cena pavšala je ugodna cca1650e za sezono, pozimi je prikolica lahko v kampu. plača pa se cca 200e zimovanje. osebe pa je potrebno poimensko prijaviti, . na parceliranem delu je gneča velika, na neparceliranem je boljše, vendar pa priporočam da se obdaste z ograjo, ker v glavni sezoni vsi hočrjo senco......

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Pe Avg 31, 2012 10:34 am

Pozdrav, mene zanima iz prve roke (vidim, da ste tam dopustovali), kako je kaj z hiškami v kampu...kako daleč so od wc, morja, nasploh struktura ljudi. Kako pa je papirnato urejeno glede pavšala?

Odgovor Napisal/-a: TICKO

Brez avatarja
TICKO je odsoten
TICKO
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Pe Avg 31, 2012 11:09 am

na začetku so lesene hišice, kolikor sem gledal so po večini od firm ( pretežno neki čehi) zraven pa so prikolice, v prikolicah je cca70 % Slovencev. Če pa imate v mislih zidane male hiške, ki so last kampa. te pa se ne oddajajo so po večini za obnovit. Še tistih par ki so vredu ,pa jih imajo na uporabo uslužbenci kempa( sezonski delavci, nekaj jih je iz zagrba....)

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Pe Avg 31, 2012 12:55 pm

ja, lesene hiške (baje jih je kakšnih 50). Kako to izgleda? Do vode in wc, pa do morja? Tudi na avto netu sem videla kar nekaj takšnih hišk na prodaj? Je kaj narobe?
Hvala

Odgovor Napisal/-a: TICKO

Brez avatarja
TICKO je odsoten
TICKO
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: So Sep 01, 2012 5:37 am

do vode imate od teh hišk najdalj cca 300 m , veceja sta dva in to dokaj blizuSmile

Odgovor Napisal/-a: Kastko

Brez avatarja
Kastko je odsoten
Kastko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 7:51 pm

[QUOTE=TICKO]Pozdravljeni, cena pavšala je ugodna cca1650e za sezono, pozimi je prikolica lahko v kampu. plača pa se cca 200e zimovanje. osebe pa je potrebno poimensko prijaviti, . na parceliranem delu je gneča velika, na neparceliranem je boljše, vendar pa priporočam da se obdaste z ograjo, ker v glavni sezoni vsi hočrjo senco...... [/QUOTE]



Glede na to da je potrebno osebe poimenovati, me zanima koliko oseb je vštetih v pavšal. Zanima me še če že kdo pozna ceno pavšala za prihodnje leto? Ostaja mogoče ista



Odgovor Napisal/-a: soncek

Brez avatarja
soncek je odsoten
soncek
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Če Sep 06, 2012 6:22 am

drugo leto (2013) prvič po zonah:
I. zona 200 eur dražje
II. zona 100 eur dražje
III. zona enako (1.650)

Odgovor Napisal/-a: soncek

Brez avatarja
soncek je odsoten
soncek
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Če Sep 06, 2012 6:23 am

Na pavšal je všteto 6 oseb, ki morajo biti imensko napisane na pogodbi.

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Če Sep 06, 2012 6:31 am

Lahko še kaj več izvem o tem kampu,... zanima me bolj del, kjer so lesene hiške. Seveda je dobrodošla kakeršna koli inf. ki je vezana na ta kamp. Če bi tam kaj kupili, na kaj naj bomo pozorni...
Hvala

Odgovori