Oglasi:

Kamp na poti do Hvara

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: orangina

Brez avatarja
orangina je odsoten
orangina
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Kamp na poti do Hvara

Objavljeno: Po Jul 03, 2017 1:24 pm

Pozdravljeni,

22. julija gremo s kamperjem v Jelso na Hvar, imamo pa dopust še teden prej pa bi želeli izbrati kamp na poti (torej nekje od Zadra do Splita oz malo višje ali malo nižje). Zaradi visokih cen trajektov bi se jim radi izognili, ker že tako ali tako potujemo na Hvar.
Torej želeli bi senčen kamp, peščeno plažo (imamo 1,5let starega otroka), ne potrebujemo prav veliko animacije - kakšen tobogan je že super in pa bližino nekega mesteca, ker smo z avtodomom relativno nemobilni kar se tiče trgovine, kavice itd.
Nekaj smo gledali Murter - ima kdo kakšne izkušnje? Je res taka gužva? Konec junija smo bili v Njivicah in nam je bilo res super - obstaja kaj podobnega malo južneje?

Vesela bom kakršnega koli predloga. LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp na poti do Hvara

Objavljeno: Po Jul 03, 2017 2:18 pm

Mi smo se pa ravno vrnili s Hvara. Imate v planu ostati v kampu Holiday, ker smo ravno danes dodali nekaj novih fotk - http://www.avtokampi.si/novica/2/1949/Kamp-Holiday

Sicer pa kamp Jezera bo prava izbira na otoku Murter, ker je od kraja Tisno oddaljen cca 2 km in povezan z njim z obmorsko sprehajalno potjo. Sicer sta pa trgovina in restavracija v kampu.

Odgovor Napisal/-a: Majčika

Brez avatarja
Majčika je odsoten
Majčika
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp na poti do Hvara

Objavljeno: Po Jul 03, 2017 7:00 pm

Zdravo! Berem,da ste čisto na sveže kampirali v Holidayu. Čez 12 dni bomo tudi mi tam šotorili. Po več letih Straška, smo si zaželeli nekaj manjšega in mirnejšega. Zanima me, če drži informacija,da so tudi kužki dovoljeni na kamp plaži in,da je po novem možno prati perilo v kamp pralnici? Pa še to, je še popust na plačilo v gotovini? Lp, Maja

Odgovor Napisal/-a: picikato

Brez avatarja
picikato je odsoten
picikato
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp na poti do Hvara

Objavljeno: To Jul 04, 2017 1:51 pm

Če želiš prišparati pri trajektu pojdi iz Drvenika do Sučoraja je ceneje in cesta je na novo urejena .Ponekod je dvo pasovnica pa še vožnja s trajektom je 25 minut.Mi bomo šli 20.7.iz Drvenika

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp na poti do Hvara

Objavljeno: To Jul 04, 2017 5:20 pm

Nov odsek ceste je samo 10km pred Jelso, vse ostalo je enako kot prej, ponekod zelo ozko in neprijetno, še posebej če se srečata npr. dva avtodoma...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp na poti do Hvara

Objavljeno: Sr Jul 05, 2017 8:06 am

[QUOTE=Majčika]Zdravo! Berem,da ste čisto na sveže kampirali v Holidayu. Čez 12 dni bomo tudi mi tam šotorili. Po več letih Straška, smo si zaželeli nekaj manjšega in mirnejšega. Zanima me, če drži informacija,da so tudi kužki dovoljeni na kamp plaži in,da je po novem možno prati perilo v kamp pralnici? Pa še to, je še popust na plačilo v gotovini? Lp, Maja[/QUOTE]

evo uraden odgovor iz kampa Holiday - psi se mogu kupati ovdje, nema nikakvih problema, a imamo i perilicu za pranje rublja

Kamp Holiday pa sicer nudi 5% popusta na našo kamping kartico, če je še kakšen dodaten popust na gotovino bo pa šefe recepcije povedal :). Uživajte!
avtokampi.si2017-07-05 10:08:10

Odgovor Napisal/-a: Majčika

Brez avatarja
Majčika je odsoten
Majčika
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp na poti do Hvara

Objavljeno: Če Jul 06, 2017 3:55 pm

Najlepša hvala za info. Komaj čakamo, da se spustimo dol😊

Odgovori