Oglasi:

Kamp Straško - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: lilipu

Brez avatarja
lilipu je odsoten
lilipu
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Straško - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 30, 2013 10:01 am

Pozdravljeni!
Super stran, ne morem verjet, da nisem prej našla!
Po ponovnem dvigu cen v kampu Zaton pri Zadru (za našo 5 člansko družino, pri tem otroci do 7 let, bomo letos plačali 80 eur/dan), smo se odločili, da zdaj pa res gremo drugam. Zanima me predvsem Straško. Nekaj sem na tem forumu že prebrala, pa me vseeno najbolj zanima nočni hrup. Menda se sliši glasba iz Zrč, pa iz bližnje restavracije, pa mladina ponoči, ko se vrača iz zabave. prosim lepo, če mi kdo, ki tam letuje, pove, katere parcele so bolj v mirnem delu kampa, bistveno pa nam je, da je blizu wc in kolikor toliko blizu plaža.
Res hvala!!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Straško - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 30, 2013 10:45 am

Ja kje ste pa hodili do sedaj...ja za kamp Zaton res niste potrebovali drugih informacij :). Kako pa vam je bilo tam všeč njihova "peščena" plaža? Nam nekako ne diši najbolj, je pa res da imajo pa bazenski del in animacijo zelo dobro organizirano.

Kamp Straško vam bo zagotovo všeč, ni tako "sterilen" kot Zaton, ima pa odlično plažo z veliko sence - letos bodo dodatno uredili in polepšali prvih 10 metrov vstopa v morje, da bo tudi za otroke lažje priti do tistega dela z mivko. Animacija je prav tako odlična, uporaba športnih objektov je brezplačna, gostinska ponudba tudi (manjka še kakšen lepši lokal na plaži). Letos bodo dodali še nova otroška igrala po kampu. Sanitarije so sicer za eno stopnjo slabše kot v Zatonu, vendar moram reči, da se čistilke trudijo kakor le morejo, so pa tudi nekateri kampisti VELIKI PACKI!

Iz kampa Straško do Novalje  vozi vlakec, lahko pa greste tudi peš (cca 30 min). Kar se pa tiče zabav po kampu, pa ste lahko kar mirni. Ponoči je veliko varnostnikov po kampu, ki tam po 23. uri ne pustijo nobenega kravala, kaj šele popivanja na plaži in podobne zadeve. Na recepciji kampa so v zadnjih letih postali tudi malce strožji kar ste tiče vstopa mladine v sam kamp, ker želijo v prvi vrsti biti družinski kamp.

Iz Zrč se glasba sliši predvsem takrat, ko burja zapiha čez Velebit, vendar mislim, da je to moteče samo za tiste, ki res ne morejo spati. Marsikateri drugi kamp ob hrvaški obali imate večje probleme z glasbo in hrupom kot pa Straško.
avtokampi.si2013-01-30 11:47:36

Odgovor Napisal/-a: point

Brez avatarja
point je odsoten
point
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Straško - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 30, 2013 3:31 pm

Mi smo bili v Strašku lani avgusta. Potreboval sem tri noči, da sem se privadil na "uspavanko" iz Zrč. Res pa je, da imamo Camp let prikolico, ki tesni kot šotor. V zaprti prikolici je verjetno hrupa manj. Vsekakor se izogibajte sredinske ceste, ki pelje skozi kamp. Ta je najbolj prometna čez dan in  žal tudi ponoči. Znorel sem v recepciji in znorel sem na varnostnike. Proti jutru te prebudijo žurerji, ko iščejo svojo prikolico ali šotor. Ta cesta je izredno nevarna tudi podnevi. Bicikli,skuterji,avtomobili, še najbolj me pa motijo njihovi električni avtomobili. Teh ni slišati, priča sem bil nesreči, ko je s tem avtom podrl otroka.
Vse ostalo super. Lep dopust.

Odgovor Napisal/-a: lilipu

Brez avatarja
lilipu je odsoten
lilipu
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Straško - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 30, 2013 9:23 pm

Hvala za hiter odgovor. Mivka na plaži nam je super, ker ni potrebno nonstop paziti na otroke, pa tudi voda je zato bolj topla. Mimogrede, saj veste, da tam ni sicer sestava tal mivke? Navozijo jo namreč vsako pomlad iz drugega konca. Sicer pa, če bi bila sama, ne bi šla na takšno plažo, to pa drži. Animacije so se v teh letih, kar mi hodimo tja že kar pokvarile, veliko se ponavlja, če si tam 3 tedne...Pa tudi tukaj se najdejo packi, verjemite. Se včasih čistilke kar križajo. Drugače pa je Zaton res zakon.
Hvala za namig - za sredinsko cesto. Evo, ponovno ta hrup iz Zrč...pa saj v prikolici pa imamo odprta okna, pa tudi v spalnem prostoru baldahina veliko spimo...joj...a ni bilo celo nekaj rečeno, da bi prepovedali te Zrče?
Letos še gremo v Zaton, ko bomo pa tam, bomo en dan šli pogledat v Straško. Ali kdo ve, kako daleč je sploh iz Zadra do Novalje?
Hvala še za kakšen nasvet!

Odgovor Napisal/-a: point

Brez avatarja
point je odsoten
point
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Straško - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jan 31, 2013 3:27 pm

70 km? nekaj takega.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Straško - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jan 31, 2013 7:28 pm

ja kr skor 80 km, ampak ker je cesta več ali manj OK, se da naredit lep dnevni izlet z Zatona:
zemljevid poti Zaton - Straško: http://goo.gl/maps/5heiE

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Straško - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 29, 2013 12:59 pm

dodajamo neka majskih fotografij iz kampa Straško v Novalji...ob tem še omenimo akcijo vikend najema mobilnih hišic, ki jo imajo v Straškem do konca junija: http://www.avtokampi.si/novica/2/884/Kamp-Strasko-akcija









in še pogled s Sv. Vida nad mestom Pag (350 m nad morjem)


avtokampi.si2013-05-29 15:02:45

Odgovori