Oglasi:

San polo camp

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: robertoz

Brez avatarja
robertoz je odsoten
robertoz
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 11:04 am

Lp, vsem skupaj lep pozdrav. Imam pa vprašanje za pavšaliste v campu San polo. 2 leti nazaj smo bili v campu,
kjer nam je sicer bilo všeč. Vseeno pa je bilo na plaži polno trave, mislim da kak meter x višine 20-30 cm preko celotne plaže. Se to pogosto dogaja. Pa je tudi niso nič pospravljali v tistih nekaj dneh ko smo bili tam.
hvala za odgovore

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 11:29 am

Mi smo bili v tem kampu že vsaj 3 x in lahko rečem, da je to zame ena najlepših plaž v Istri. Tako čistega morja in lepega zaliva npr. v San polu tam pri trgovini zlepa ne najdeš na istrskem polotoku. Kar se tiče trave pa to običajno vrže na obalo ob slabem vremenu, ko piha jugo, tako da se to običajno pojavlja v pred ali posezoni, poleti pa manjkrat. Tako je izgledala plaža lani septembra:


avtokampi.si2013-03-28 12:33:11

Odgovor Napisal/-a: elpepo

Brez avatarja
elpepo je odsoten
elpepo
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 12:31 pm

Najčistejša plaža je vse do nekje konec junija, potem pa bolj ali manj trava:(
Travo nanosi močan jugo, potem pa plaže ne očistijo in trava trohni.
3 leta izkušenj...vse ostale dneve, pa je to najlepša plaža v Istri!

Odgovor Napisal/-a: robertoz

Brez avatarja
robertoz je odsoten
robertoz
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 12:33 pm

Točno na tej plaži smo bili tudi mi par let nazaj, tukaj je bilo lepo. Samo na "veliki plaži" je bilo pa , no kaj naj rečem res veliko trave. Letos bi tudi šli, zato sprašujem, verjetno imajo pavšalisti več informacij.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

San polo camp

Objavljeno: Sr Jun 11, 2014 9:11 am

Mi bomo šli od 20- 25. 06. 2014 v ta kamp. Ko berem komentarje- ocene sem čisto zmedena, kot ponavadi od totalne kritike, do totalne pohvale, človek res ne veš.......
Bomo videli, se puščam presenetiti.........parcele nismo rezervirali, je rekla gospa, da ni take gneče, da bi bilo potrebno, upam, da nam uspe dobiti kakšno v senci......
Če ima kdo še kakšno informacijo pa bom vesela Wink

Odgovor Napisal/-a: motonavdusenec

Brez avatarja
motonavdusenec je odsoten
motonavdusenec
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

San polo camp

Objavljeno: Sr Jun 11, 2014 11:19 am

zdravo. Mi smo bili ta vikend v kampu San polo in smo bili zadovoljni. Bili smo v šotoru, lepo v senčki. Posebej bi pohvalil kristalno čisto morje, ter lepo plažo. Malo me je edino presenetilo koliko "nagcev" je na plaži (daleč od tega da bi me motilo). Skratka otroka sta uživala in zdi se mi zelo v redu kamp. Mogoče edini minus je,da so sanitarije kar precej narazen, tako da smo imeli ali v eno ali v drugo stran kakšnih 150m.
lp

Odgovor Napisal/-a: mitosa

Brez avatarja
mitosa je odsoten
mitosa
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Jun 12, 2014 9:43 am


Odgovor Napisal/-a: mitosa

Brez avatarja
mitosa je odsoten
mitosa
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Jun 12, 2014 9:49 am

Pozdravljeni!
V San Polo hodimo že najmanj 20 let in spada med moje najljubše kampe. Gneče ni skoraj nikoi (razen v avgustu, ko pridrvijo Italijani), morje ej največkrat čisto (razen ob slabemu vremenu, ko na obalo tok res pripelje umazanijo, travo....), ma to je povsod, kamp je tak, še ne (in upam tudi, da ne bo) skomercializiran. Še pred 10 leti je bil WC na štrbunk, tuš pa vrtna cev - Zakon!!! Mislim, da je ta kamp še eden redkih, ki ima "dušo".


Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Jun 12, 2014 2:55 pm

Tonguekomaj čakam na prihodnji petek.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Jun 26, 2014 6:58 am

Takole, mi smo preživeli 5 čudovitih dni v tem kampu in jaz nimam kaj rečt, nam je bil superTongue. Rezervirali smo si parcelo v 2 vrsti od morja v popolni senci in je bila res super parcela. Kamp je bolj "prvinski", nekomercialno deluje in prav to kar smo iskali.
Najbolj presenečena sem pa bila, ko sem videla to čisto obalo in morje, kot bi bil na nekem osamljenem dalmatinskem otoku. v Istri nisem bila velikokrat, ampak tako čistega morja pa nisem pričakovalaClap.
Do mesta Bale Vale in do sosednjega kampa Colone ves dan vozi vlakec. Krofe, štrudle in podobno, nosijo do parcel, tako da je zajtrk na mizi, ko se zbudiš. Osebje v trgovini in restavraciji je zelo prijazno.
Kamp ima sicer malo sanitarnih kontejnerjev, samo se navadiš na malo hoje in ti so kar čisti.  Motilo me je sicer, da se voda v tuših ne da regulirat in je bila prevroča, sploh pred 10 zvečer, ko smo hoteli otroke tuširat(enako kot v Bohinju), pa smo se nekako znašli.
Drugače, pa smo svoje prvo družinsko kampiranje preživeli odlično in se bomo prihodnje leto pred sezono sigurno vrnili v ta kamp, ker je točno to kar potrebujemo.LOL

Odgovori