Oglasi:

kamp solaris

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp solaris

Objavljeno: Sr Jun 13, 2012 7:31 am

Ravno zaradi visokih cen in poletne gneče, pa midva hodiva na dopust v predsezoni, če se le da, plačava s kamping čeki.
Nekateri kampi dovolijo, da se stacioniraš kjerkoli, večinoma pa so na voljo parcele v sredini (kar je tudi ok) Wink

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp solaris

Objavljeno: Sr Jun 13, 2012 8:15 am

[QUOTE=Pridna] Ravno zaradi visokih cen in poletne gneče, pa midva hodiva na dopust v predsezoni, če se le da, plačava s kamping čeki.
Nekateri kampi dovolijo, da se stacioniraš kjerkoli, večinoma pa so na voljo parcele v sredini (kar je tudi ok) Wink
[/QUOTE]
iako idemo u offtopic - ali admin se neće buniti Tongue
- rješenje je dopust u predsezoni,  ali mojim gimnazijalcima završi škola tek 15. lipnja (juna), pa onda imaju još klupske sportske obaveze skoro do sredine srpnja (jula), pa tu tek uspijemo nagurati godišnji, a već 1. kolovoza (augusta) im kreću klupske pripreme (sinu redovito na slovenskom mariborskom pohorju)... i onda nama u obiteljskom okruženju nažalost nema ni pred- a ni po-sezone...
a što se tiče stacioniranja u sredini kampa... za mene nije kamp ako ne mogu ujutro izaći van - skuhati kavu, leći u ležaljku i gledati more... evo baš ovako kao lani u Solarisu Wink

ili sada za produženi vikend u Njivicama...
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp solaris

Objavljeno: Sr Jun 13, 2012 8:27 am

Seveda, potem ko imaš šolo-obvezne otroke je drugače, ampak dokler se da je treba izkoristiti.Tongue Statler, lepe slikice..vsak ima rad kavico na obali s pogledom na morje...tudi jaz sem jo deležna, večinoma le v pred in posezoni, ko se 1.vrste spraznijo...vmes pa jo pijem pod borovci ali ojkami Smile

Glede čekov pa še tole: Istra in Kvarner imata kratko predsezono, Dalmacija je malce podaljšala..se vidimo v kratkem

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp solaris

Objavljeno: Sr Jun 13, 2012 8:38 am

Thumbs Up
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovori