Oglasi:

Krpanje Intex zračne postelje

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: ddejc

Brez avatarja
ddejc je odsoten
ddejc
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Krpanje Intex zračne postelje

Objavljeno: Če Avg 23, 2018 8:41 am

Pozdravljeni,
V kampu mi je uspelo predreti Intex zračno posteljo in sedaj bi jo rad zakrpal. Zraven postelje je bila tudi ena flika, ki je namenjen krpanju lukenj, ampak meni to deluje, da ne bo služilo svojemu namenu. Iskal sem tudi po spletu in našel, da Merkur prodaja samolepilne krpice, ki pa so verjetno namenjene za bazen.
Ima kdo izkušnje s krpanjem zračnih postelj ali pa kakšen nasvet? Uporabim namensko fliko, flike za krpanje bazenov ali raje kaj drugega? Pomislil sem tudi že na fliko za krpanje zračnic.
avtokampi.si2018-08-30 10:51:06

Odgovor Napisal/-a: Fluri

Brez avatarja
Fluri je odsoten
Fluri
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Krpanje Intex zračne postelje

Objavljeno: Če Avg 30, 2018 8:21 am

Pozdravljeni,
če blazina ni ne vem kaj posebnega -si kupite novo-Mtehnika ima  40% popust na sezonske izdelke .
Lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Krpanje Intex zračne postelje

Objavljeno: Če Avg 30, 2018 8:50 am

Mi smo enkrat uporabili kar fliko za kolesa in še vedno drži :). Tiste flike, ki so priložene sicer delujejo, samo dobro lepilo mora biti oz. nekatere postelje imajo priložene tudi samolepilne prozorne flike. Če ni ravno na nekem pregibu, potem delujejo tudi tiste.
Najbolje je kar poizkusiti in potem javiti, kako je šlo.

Odgovor Napisal/-a: ddejc

Brez avatarja
ddejc je odsoten
ddejc
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Krpanje Intex zračne postelje

Objavljeno: Če Avg 30, 2018 9:16 am

Najlepša hvala za odgovora. Blazina je malce boljša in tudi ne bi kupoval nove dokler je ne poskusim rešit (slika spodaj kako zgleda). Sem se spomnil na neostik, ki je na osnovi kavčuka. Preko pa bom nalepil tisto prozorno fliko, ki sem jo dobil zraven. Poročam rezultat.


Odgovori