Oglasi:

KAMP STOBREČ SPLIT

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: To Jun 03, 2014 10:32 am

Pozdravljeni vsi! Sem nova na forumu in smo novi v šotorjenju, do sedaj smo bili uporabniki mobilnih hišk v kampih, sedaj ko sta otroka zrasla, pa smo kupili šotor. Stobreč smo izbrali za letošnje poletje, pa me zanima kakšna vaša izkušnja in na kaj moramo biti posebej pozorni?Wink

Odgovor Napisal/-a: valdo

Brez avatarja
valdo je odsoten
valdo
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: To Jun 03, 2014 11:07 am

Kamp Stobreč je sicer sorazmerno dobro poštiman kamp, v mislih pa imej, da je to bolj mestni kot obalni kam.

Od tam je sicer dobro izhodišče z ogled tega dela Dalmacije (Trogir pa tja do Makarske, je ravno prav za enodnevni izlet), ni pa ta kamp najbolj primeren za kopanje in namakanje, saj leži ob izlivu reke Žrnovnice v morje. Ta reka pa prinese marsikaj s seboj.

Parceliran del je lepo urejen, pavšalizma malo, če nameravate ostati dlje časa, se da dobiti lepo parcelo v senci.

Split je blizu, z avtom dosegljiv v parih minutah. Na poti nazaj iz mesta pa sta na voljo dva dokaj velika trgovska centra, Konzum in Spar. Manjša trgovinica je tudi v kampu.

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: To Jun 03, 2014 1:53 pm

ako idete u obilazak splita i okolice i nemate se namjeru kupati u kampu onda ok. ali ako idete na godišnji i kupanac onda ga obiđite...
a prenosim komentar kolege kampiste "taipi", inače splićanina sa hrvatskog foruma:
".... mogu ja još nekoliko o kampu stobreč. Živim u blizini kampa pa znam kakvo je stanje u istom. Istina je kamp je lijep i ima dosta hladovine , svake godine nešto uređuju i sade nova drveća , mi zimi sa djecom često idemo tamo u šetnju i na tobogane. Kafić je odličan , cjene umjerene i zaista sve pet , dučan studenac na samom ulazu u kamp centar stobreča na par minuta hoda , split nekoliko kilometara sve pet samo mi domaći znamo da je more u stobreču prljavo kako mi rečemo šporko. domaći vam izbjegavaju kupanje u stobreču na toj plaži i kupaju se iza crkve u stobreču , to je položaj koji gleda prema Braču i otvoreno je more pa je čisto , provjerite zaista je razlika "drastična" pogotovo tko ima malu djecu. Bilo je dosta crijevnih viroza kod djece koji su se kupali na potezu od uvale stobreč do hotela Lav . "
http://forum.camping-croatia.com/viewtopic.php?f=83&t=769
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: valdo

Brez avatarja
valdo je odsoten
valdo
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: Sr Jun 04, 2014 5:19 am

Statler, prikoličarji SLO imamo srečanje ta vikend.

Če se boš kaj potepal naokoli, se javi Big smile.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: Sr Jun 04, 2014 6:07 am

Hm.......pa sem že mislila, da sem našla destinacijo, zanimivo pa je ,da so mi v mojem datumu v špicu sezone imeli za ponudit samo še 2 parceli. Zdaj pa res ne vem kaj naj...torej, če Stobreč ne, kaj naj potem gledam in kaj naj si rezerviram od Istre naprej, kakšen predlog....Confused

Odgovor Napisal/-a: valdo

Brez avatarja
valdo je odsoten
valdo
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: Sr Jun 04, 2014 7:02 am

Stobreč je zelo dober kot izhodišče za ogled in postanek v Splitu. Mi gremo tja praktično dvakrat letno, je pa res da v pred in posezoni. Kopanje je najlepše v Makarski (ne nujno omejeno na kraj, pač pa celotna Makarska riviera), vsaj meni osebno.

Predlagam ti, da se za par dni ustavite v Stobreču, potem pa naprej do Makarske. Kampov ob jadranski magistrali je veliko, vprašanje je samo kaj želite.

Če napišeš kaj več, bomo pa lažje svetovali.


Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: Sr Jun 04, 2014 7:10 am

Nismo tipi za oglede in postanke, želimo se nekam stacionirat in biti tam 14 dni in mir :)
Makarsko poznam in nebi, Trogir sva že tudi bila, ko sva bila sama, pa Krk tudi ne, smo ga pregledali že po dolgem in počez .Tongue
Gledala sem seznam najboljših kampov in sem poslala popraševanja v :
Kozarica Pakoštane, Soline-Biograd, Šangulin- Biograd, Filip i Jakov, Lopari Lošinj, Kovačine Cres in še nisem dobila kakšnega odgovora. Iz Soline v Biogradu so mi poslali, da ne morem rezervirat parcele ampak samo cono.
Ma ne vem kako naj se tega lotim, sem že čisto živčnaDead.....rada bi samo rezervirala: PARCELO V SENCI, za šotor, za 2 otroka in 2 odrasla,  nekje v območju Kvarnerja ali sredenje dalmacije od 2307-05.08 in to je to...pa zgleda stvar ni tako enostavna.....Confused

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: Sr Jun 04, 2014 8:12 am

prvo... sada je već dosta kasno za rezervacije... i najbolje parcele u mnogim kampovima su davno rezervirane - pogotovo u kampovima tipa Kozarica, Kovačine.... U Solinama u Biogradu prva zona nema rezervacije i moguće je naletjeti na slobodnu parcelu.... druga opcija je telefonom nazvati i ostaviti broj i datum dolaska i onda oni u 2-3 dana ako netko odlazi pričuvaju parcelu... ali ako ne odlazi - onda imate problem!
Na Lošinju predlažem Čikat jer tamo u free zoni uvijek ima mjesta za šator, a debeli je hlad - mana 200-300 m šetnje do plaže... i mi to osobno nikad ne bismo bili...
jeste razmišljali možda o Hvaru, Jelsi - prekrasne plaže, debela sjena, jeftiniji a dobri kamp - npr. kamp Holiday?
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: Sr Jun 04, 2014 8:17 am

Vem, da smo pozni, ampak smo imeli rezervirano mobilno hiško in smo si premislili in stornirali, prihodnje leto, bomo iskali dosti prejSmile
Za Čikat pravijo, da je veliko pavšalistov in da si potem v nekem obrobju, ko moraš daleč do plaže, tako pravijo, tisti, ki so tam že bili.
Sem razmišljala tudi o Hvaru in sem jim na mejl poslala pa je prišel nazaj, kot da naslov ne obstajaShocked, tako, dfa ne vem kako naj vprašam za prosto mesto....
En kamp sem našla, ki mi je po opisu zelo všeč čeprav je naturistični :BALDARIN CRES.....kaj poznate? Je pa možna online rezervacija, pa kar plačilo rezervacije.....

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

KAMP STOBREČ SPLIT

Objavljeno: Sr Jun 04, 2014 8:18 am

Aja, hvala Statler za pomoč in odgovore, mi zelo pomagajo :)

Odgovori