Oglasi:

Plačevanje v kampih na Hrvaškem

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: atoma

Brez avatarja
atoma je odsoten
atoma
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Plačevanje v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Po Jul 14, 2014 8:50 am

Pozdravljeni!
Mogoče se je na tem forumu o tem že kaj govorilo, vendar, ker nič o tem nisem našel, odpiram novo temo. Zanima me namreč, kakšne načine plačila uporabljate po kampih na Hrvaškem. Pred kratkim sem na recepciji v Njivicah na Krku plačal z debetno kartico (maestro) in izbral plačilo v kunah. Banka mi je seveda znesek pretvorila v evre po tečaju 7,59, kar je približno enako prodajnemu tečaju.
Kakšne izkušnje imate ostali in kašne vrste plačila priporočate (uporaba kreditne kartice,...)? Gotovine seveda ne bi rad nosil s sabo in plačeval z njo večje zneske.
Že vnaprej hvala za odgovore.
Lp

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Plačevanje v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Po Jul 14, 2014 9:05 am

Maestro je čisto ok (kot si sam ugotovil je tudi menjalni tečaj spodoben, sam jo uporabljam za večje nakupe v kakšnih šoping centrih in za plačilo kampa na recepciji). Za sproti pa imam vedno na zalogi nekaj Kun (tam do recimo 1000).

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plačevanje v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Po Jul 14, 2014 9:22 am

Mi tudi uporabljamo Ba kartico, kune vzamemo kar na bankomatu in to vedno vsaj 1.000 kun, tako ali tako nič ne ostane :)..sicer je nekaj provizije, ampak je pa tečaj boljši. Enako velja za plačevanja v kampih, vse s kartico.

Odgovor Napisal/-a: Etala

Brez avatarja
Etala je odsoten
Etala
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plačevanje v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Po Jul 21, 2014 1:37 pm

Mi vedno bivanje plačamo s kartico (BA - maestro ali Mastercard). S seboj imamo nekaj kun, za večje nakupe pa uporabimo BA kartico.

Odgovori