Oglasi:

meso in sladoled na Mljetu

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: frakl

Brez avatarja
frakl je odsoten
frakl
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

meso in sladoled na Mljetu

Objavljeno: Ne Apr 22, 2012 7:18 pm

Pozdravljeni!
Letos mislimo kampirati nekje na Mljetu in me zanima ,kako je kaj z trgovinami in sladoledom
za otroke in mesom zame(svinjetino,čevapi,itd.)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

meso in sladoled na Mljetu

Objavljeno: Po Apr 23, 2012 6:41 am

odgovor prijatelja, ki je bil lani na Mljetu:

"s trgovinami ni problem. računati pa moraš, da so trgovine manjšega tipa ter da ni v policah 36 vrst salam ali 25 različnih zobnih past, ampak sta na izbiri max. dva različna produkta iste družine ...

meso? da, mesnice so v posameznih naseljih. ..jaz sem sicer videl le eno mesnico, vendar se nisem toliko oziral, ker sem jedel v gostilnah ...

sladoled? je

 je pa drugače dovolj sadja in zelenjave :)


Odgovor Napisal/-a: malina

Brez avatarja
malina je odsoten
malina
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

meso in sladoled na Mljetu

Objavljeno: Po Maj 07, 2012 6:41 am

Dvomim da se je kaj veliko spremenilo .Wink....Dve leti nazaj bili na Mljetu ...nazadnje ( apartma s klimo )
 V Un kamp kjer se moraš vozit v Sutmiholjsko jaz  ne bi šla . ( mungos mislim da je... vsaka  druga stvar je mungos na Mljetu LOL ) S tem da vzamite v zakup če kampirate .. na Mljetu je VROČE... prav uno, vročina sparina zna biti , sploh če je zatišje pred vetrom . Niso ga zastonj Grki poimenovali melite nesos- medeni otok... edino od časa Grkov so čebele nadomestile ose. če ne piha jih je  juhuhu.
 je pa Mljet   zame eden najlepših otokov v Jadranu- kar se tiče narave , kar se pa tiče oskrbe .. kruh,  trgovine .. meso ( čevapčiči-   - če boš naročil faširano in jih sam zamesil potem bodo dobri.. drugače - pozabi čevapčičeBig smile...)
 BOGO je to na Mljetu čist iskreno  . Pa še tisto kar imajo te olupijo. To jim ni ravno v čast.   podobno kot na Lastovu
Mi smo jedli ribe... pa jih ne bi če nebi k sreči našli enega starega ribiča ki je lovil bolj za sebe in ženo- ne za "restorane" in smo hodili z njim na ribarjenje.
Je pa res da  obstaja pa veliko restavracij in to dobrih restavracij. Za vse ki  radi sprobavajo kulinariko  sploh "morsko" je Mljet pravi naslov. 

Odgovori