Oglasi:

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: bcurcic

Brez avatarja
bcurcic je odsoten
bcurcic
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Ne Jan 11, 2015 12:59 pm

Ob koncu sezone, so vsem pavšalistom v Njivicah poslali obvestilo, da je treba prikolico
odstraniti kljub temu, da je bilo zimovanje plačano. Sicer trdijo, da je zimovanje
plačano le do nvega leta :)
Ko smo prišli po prikolico smo naleteli na zelo grozno sliko....ljudje so tekli okrog svojih prikolic,
notri so bile pa v kampu dve ekipe, ki so pobirale ve, kar se je pobrati dalo, čeprav so imeli ljudje še cel
teden čas za odmikanje svoje prikolice.
Kradli so hladilnike, pečice, najbolj pa priključke na prikolici z zavoro in pa kolesa....
Ko so videli, da si pa prišel do prikolice so ti pa ponujali telefonsko, pri komu lahko ta kolesa
kupiš....saj jih ima na zalogi.
Zelo sem bil razočaran nad varovanjem lastnine...zaradi tega več tudi nikoli verjetno
v Njivicah ne bomo kampirali.
Nam so ukradli Štedilnik, Kolesa, stole.... Videl sem tudi ropanje ostalih prikolic....
Moram priznati, da nisem pričakoval takšnega divjega zahoda....
LP,

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Ne Jan 11, 2015 1:46 pm

A to so kradli iz prikolic, katere so pod cesto in morajo it ven? A sedaj ne morejo imet enega varnostnika, čez poletje pa ravno toliko, da ti niso stali za vratom. Ouch Upam, da so vsaj prikolice nad cesto pustili nedotaknjene.

Odgovor Napisal/-a: bcurcic

Brez avatarja
bcurcic je odsoten
bcurcic
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Ne Jan 11, 2015 2:05 pm

Kaj čem rečt....niso....
Tudi sam nisem mogel verjet prizoru....niti prijatelji ki so bili z mano.
Neverjetno smo bili šokirani.
LP,

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Ne Jan 11, 2015 5:57 pm

No, mi nameravamo it v soboto dol, upam da nas ne pričaka kakšno negativno presenečenje. Bi pa rekel, da si lahko ob tem samo šokiran. Kje pa je bila vaša prikolica, pod cesto? Bo pa se kamp glede pavšalistov kar spraznil, sploh v naši ulici. Glede na odnos ki ga imajo, pa tako sploh ni čudno.

Odgovor Napisal/-a: bcurcic

Brez avatarja
bcurcic je odsoten
bcurcic
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Ne Jan 11, 2015 7:49 pm

Ja naša prikolica je bila dol, pod cesto....pri hišicah.
V glavnem mi v vsakem primeru več ne bomo v Njivicah nikoli....
Resno razmišljamo po tem, kar se je zgodilo o prodaji prikolice in
nakupu hiške na morju....
Nima smisla, ker niso normalni.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Pe Jan 16, 2015 12:38 pm

zadnji vikend je policija po naših informacijah naredila vsaj en zapisnik, ko je sosed sosedu vzel oz. si sposodil tendo :)

Sicer pa so cene pavšalov v kampu Njivice tukaj: http://www.avtokampi.si/kamp/2/171/Njivice/
avtokampi.si2015-01-16 13:40:07

Odgovor Napisal/-a: buxter

Brez avatarja
buxter je odsoten
buxter
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Ne Jan 18, 2015 3:04 pm

Je bil kdo ta vikend v kampu? Kakšne novice...? :)

Odgovor Napisal/-a: Borut79

Brez avatarja
Borut79 je odsoten
Borut79
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Po Jan 19, 2015 1:25 pm

Jaz sem bil v kampu. Vse je v ruševinah, samo zadeva se bo do Aprila zihr poštimala. Spodnje prikolice so izropane, al jih pa ni več. Zgornje so še v veliki večini, samo vprašanje koliko časa, ker bodo morali do konca januarja podreti razne t.i. hale iz cerad, betonske ograje, itd. Nekaterih pa še sploh ni bilo v kamp. Če to ne naredijo, ne dobijo dovoljenja za to leto. Sicer pa se čisto strinjam, da to *cigajnerijo* počasi spucajo, ker res ne izgleda.
Najbolj zanimivi so nekateri, ki za svoje prikolice zahtevajo takšne denarje, da ne veš..al se hecajo al kej drugega. Okoli imajo pa vse v betonu, ceradah, nadstreških,......Kaj te mislijo, mi ni jasno. Obljubili pa so(Luka), da bo zgornji kamp tri leta še obratoval, kako pa naprej...pa še sami ne vedo. Pomojem bo zihr še pet let nedotaknjeno
Borut792015-01-19 14:26:28

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Sr Jan 21, 2015 11:05 am

Ja, podira se na veliko, naša ulica nad cesto se bo glede prikolic vsaj za polovico izpraznila, razen če bo pri nekaterih kamp podrl nadstreške in odstranil beton, nato pa pripravil parcelo. Večina jih bo tako vse pustila, ti imajo v baldehinu beton, v kuhinjah ploščice, zunaj tlakovce... Tako da bo kamp v novi sezoni izgledal zelo zanimiv. :) 

Odgovor Napisal/-a: Medo

Brez avatarja
Medo je odsoten
Medo
Prispevki: 87
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice .... Divji Zahod

Objavljeno: Sr Jan 21, 2015 1:21 pm

jaz grem zdaj v soboto dol ali je kdo iz prve ulice desno ko prides cez rampo kasno stanje je kasna informacija lpConfused

Odgovori