Oglasi:

Avtokamp Nevio

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: TinaMalina

Brez avatarja
TinaMalina je odsoten
TinaMalina
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Avtokamp Nevio

Objavljeno: Če Maj 31, 2012 10:54 pm

Pozdravljeni!

S fantom imava letos namen kampirat na Pelješacu- Orebić- Kamp Nevio. Me zanima glede na karto tega kampa, katere parcele so dokaj blizu morja, ker iz te karte si ne morem nič predstavljat:/ drugače pa bova spala v osebnem avtu brez šotora in me zanima, če kdo ve, ali plačaš kaj manj? In ali sem že prepozna za dobro parcelo?

Hvala vsem za odgovore in nasvete!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Nevio

Objavljeno: Pe Jun 01, 2012 7:39 am

Tina, kaj če bi kar mail poslali v kamp Nevio..da najprej sploh vidite kaj in kako je s parcelami ob morju...
Na linku http://www.avtokampi.si/plan/camp_nevio.jpg imate zemljevid in parcele od št.1 do 25 so ob morju...

Samo opozorilo, da so te "parcele" bolj majhne oz. primerne za avtodomarje oz. tudi za vas, ki boste spali v avtu, vendar za to ne bo nič ceneje, ker se plača parcele cela, ki vključuje avto, šotor, elektriko + dodatno še osebe.


avtokampi.si2012-06-01 09:39:52

Odgovor Napisal/-a: TinaMalina

Brez avatarja
TinaMalina je odsoten
TinaMalina
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Avtokamp Nevio

Objavljeno: Po Jun 11, 2012 8:12 am

Spet jazSmile Klicala sem v kamp in seveda rezervacija sedaj ni možna. Je pa prijazna gospa rekla naj pokličem tja 3 dni prej pred prihodom in rezerviram. S fantom greva drugače tja od 18.-28.7. in me malo skrbi, da bom poklicala tja 3 dni prej in bo vse polno. Ima mogoče kdo s tem kampom izkušnje glede tega? Zanima me tudi koliko so oddaljene parcele 50-62 od morja in če je kakšen problem, ker so zelo blizu wc-ja? Skratka kakršna koli informacija dobrodošla.

Hvala za odgovorWink

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Avtokamp Nevio

Objavljeno: Po Jun 11, 2012 11:25 am

Tina,če bi mene uprašala,se nebi nič sekiral.








Tina ne sekiraj se.Zapeljita se iz Orebič,Kučište, Viganj bosta našla (cca10) kampov ob morju še cenejše od Neviain več mira na plaži in campu,ker ta kamp jeob glavni cesti plaža pa ja mestna in je gužva.


















Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Nevio

Objavljeno: Po Jun 11, 2012 11:25 am

po izkušnjah..vse bo polno...ne vem sicer zakaj rezervacija ni možna...poizkusite poslati mail in ga napisati v angleščini, da preverimo če to kaj pomaga :).

Samo ne vem če je prejšnji odgovor pravilen..ta plaža sigurno ni mesta..šefe kampa ne spusti nikogar sem, ki ni gost kampa, od glavne ceste pa so parcele oddaljene cca 200 metrov.
Tiste parcele od 50 - 60 so od morja oddaljene 300 metrov, če greste po cesti, će pa greste po malo bolj strmih stopnicah pa še manj.

Mi priporočamo kampa Adriatic in Palme :)
avtokampi.si2012-06-11 13:28:46

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Avtokamp Nevio

Objavljeno: Po Jun 11, 2012 11:46 am

Midva sva ze veckrat sla tja " firbcat" ampak letovala bi tam samo ce bi dobila sencno parcelo ob morju ampak te so menda rezervirane ze leta v naprej in jih tudi raje dajo tistim ki imajo prikolice oziroma avtodome.  Je zelo malo sotorov in so skoraj  vsi nad morjem na vrhu hribcka na travniku , kamor vodi  kar za moje pojme strma cesta in se mi niti pod razno nebi dalo hodit gor in dol. Predlani ko sva hotela rezervirat in se nisem povedala da imamo sotor je bilo nekaj parcel spodaj prostih in so nama tudi poslala stevilke parcel,  po meilu kjer sem napisala da imava sotor pa nama je dala parcelo zgoraj.  Sicer so vsi zelo prijazni ampak po mojem mnenju ni to kamp za sotore.   Kot je napisal ze moderator, sta Adriatic in sosednji kampi veliko bolj primerni.  

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Nevio

Objavljeno: Sr Jun 13, 2012 5:22 am

slažem se s Borisom - imaš krasni kampić Palme odma iza kampa Perna... Perna je koma po sanitarijama, ali zato su ti Palme odličan mali kamp... čak meni osobno i bolji od Nevia... zašto - zbog pristupa plaži...
ali ako si na Pelješcu - kamp Divna je za vas rođena destinacija ;)
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovori