Oglasi:

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: So Nov 16, 2013 8:12 pm

Na spodnjem naslovu sem zasledil da je bilo v kampu zanimivo...... zanima me če je bil kdo obvščen o morebitni hposledicah neurja????
Mene ni klical nihče,  tako da smatram da smo jo srečno odnesli..
http://mobilnahiska.si/slike-neurja-iz-njivic

Srečno ,,upam da se ne najdete, je pa slik več


medo642013-11-16 21:13:22

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Dec 10, 2013 11:30 am

evo cene pavšalnega najema parcel v kampu Njivice za 2014... cene kampiranja in najema mobilnih hišic pa so na http://www.avtokampi.si/kamp/2/171/Njivice/

Cijene kamping paušala su redom

1.       20.500,00kn

2.       18.850,00kn

3.       17.120,00kn
 

Mobilne kućice po zonama:

1.       26.150,00kn

2.       24.500,00kn

3.       23.540,00kn
avtokampi.si2013-12-10 12:56:17

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Dec 10, 2013 11:51 am

in še glede novosti v kampu Njivice za sezono 2014 - nič ne bo z velikimi gradbenimi deli to zimo :).
No, kljub temu se bo kar nekaj naredilo, predvsem na ureditvi kampa, izboljšanju gostinske ponudbe in animacije:

V kampu Njivice zaenkrat za sezono 2014 že potekajo aktivnosti pri naslednjih projektih:

Prenova picerije Bukaleta (kuhinja, sanitarije, notranjost)
Gradnja zidu od picerije proti recepciji, kjer bodo uredili park in tako preprečili nedovoljeno parkiranje
V okolici novega sanitarnega objekta na koncu kampa se ureja park z mediteranskimi rastlinami, v osrednjem delu parka bodo dodali manjše igrišče za otroke
Urejanje ceste in sprehajalnih poti v okolici novega dela kampa, kjer so lani postavili nove mobilne hišice tipa X-line
K hotelu Beli Kamik se iz kampa seli otroško igrišče, dodali bodo tudi prostor za animacijo. Na prostoru sedanjega igrišča v kampu pripravljajo neko presenečenje, ki ga tudi nam niso zaupali (bomo videli aprila).

V nadaljevanju zime je v planu tudi:
Postavitev 20 mobilnih hišic na prostoru ob morju,ki bodo namenjene najemu. Postavitev zadnjih 10-ih privatnih mobilnih hišic.
Ureditev sprehajalne poti od picerije Bukaleta do novega Cabana bara – dodane bodo klopi in osvetlitev
Hortikulturna ureditev  kampa, ureditev mest za ločeno zbiranje odpadkov
Ureditev plaže
Restavracija Stari Ribar naj bi postala del kampa Njivice, kjer bodo uredili dva objekta – v spodnjem delu restavracija, v gornjem pa prostor za animacijo, ki jo bodo poizkušali še dodatno izboljšati.
avtokampi.si2013-12-10 21:59:36

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Dec 10, 2013 12:04 pm

Kar se tiče prenove je lepo prebrati da se počasi dela na izboljšanju bivanja. Upam da kaj nasadijo tudi v zgornjem delu kampa.
Kar se tiče je pri meni pavšal dražji za cca. 100€ kar je pa tudi čisto sprejemljivo.
Če bi se popravila še komunikacija pa mislim da ne bi imel več kaj pripomniti! Mogoče bi lahko tudi počasi razmislili da bi bil kamp odprt celo leto, vsaj glede na to da ima kamp 50+ lastnih mobilnih hišk, ki bi verjetno lahko bile zasedene (vsaj delno).

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: So Jan 04, 2014 4:10 pm

Smo bili na Njivicah prvič po zaključku sezone. Predvsem da vidimo kaka je škoda po neurju in kako so stvari sanirane.
 Kot prvič; odnesli smo jo srečno, kot drugič ,pa je stvar iz strani uprave kampa presenetljivo dobro sanirana. Razen polomljenih dreves ki se bodo s časom obrasla in še nekaj podrtih baldehinov o neurju ne duha ne suha. Pohvalno. Presenetil me pa  je še sam nadzor - varovanje; v toku moje prisotnosti  sem kar nekajkrat opazil vozilo ki patrujira po kampu, tako da -Luka pohvale tudi s te strani (srečno in zdravo tebi in tvojim, seveda pa tudi vsem ostalim).
Ko mi uspe pozippat slike priložim še te.
Pozdrav vsem , in srečno 2014

Odgovor Napisal/-a: goahead

Brez avatarja
goahead je odsoten
goahead
Prispevki: 32
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 31, 2014 12:10 pm

Ali ima kdo kakšne informacije ali pa še bolje slike o novih pridobitvah v kampu.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Apr 01, 2014 6:10 pm

Letos se je urejala predvsem hortikultura v kampu, ter potka ob plaži do Bukalete. Nekaj je tudi novega za otroke:


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Apr 18, 2014 1:17 pm

Še nekaj fotk iz kampa Njivice, kejr so letos res delali bolj na izgledu kampa. Urejena je potka ob morju, nekaj so delali tudi na plaži, dodali so nove mobilne hišice v coni morje, ki pa se ne bodo prodajale, ampak bodo namenjene le oddajanju.







avtokampi.si2014-04-18 15:20:24

Odgovor Napisal/-a: atoma

Brez avatarja
atoma je odsoten
atoma
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 02, 2014 7:00 am

Včeraj smo si vse pridobitve, ki so objavljene na gornjih slikah, tudi sami v živo ogledali. Lep je predvsem park ob novih sanitarijah. Ob potki bodo verjetno uredili še razsvetljavo, saj na to kažejo kabli, ki na vsakih nekaj metrov štrlijo iz tal.
Zanima pa me, ali bodo kje v kampu uredili kakšno športno igrišče (odbojka na mivki, košarkarsko igrišče,...), kar mladi zelo pogrešajo?

Odgovor Napisal/-a: planinc

Brez avatarja
planinc je odsoten
planinc
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 05, 2014 6:32 am

A mogoče gdo ve kaj se dogaja s Starim ribarjem, ali držijo informacije da bo ostal letošnji sezono zaprt

Odgovori