Oglasi:

Majhen kamp za pavšal

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: 5ilinka

Brez avatarja
5ilinka je odsoten
5ilinka
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Majhen kamp za pavšal

Objavljeno: To Avg 09, 2011 6:14 am

Lep pozdrav vsem ljubiteljem kampiranja....
Smo družina z tremi otroci ( 5, 6 in 13 let), zadnje leto vedno bolj intenzivno z možem razmišljava, da bi
kupila prikolico. Prikolico bi želela imeti v kampu na paušalu.
Do zdaj smo dopustovali tam, kjer še ni gužve oz. "kjer turizem, še ni razvit" in na to smo se vsi skupaj zelo navadli.
Zanima me, če mi lahko svetujete majhen, urejen kamp z možnostjo paušala.
Lokacija ob hrvaški obali, nekje do Šibenika.
Joj, skoraj sem pozabila, pa psi tudi morajo bit dobrodošli...naša labradorka vedno potuje z nami.
Hvala za odgovor....

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Majhen kamp za pavšal

Objavljeno: To Avg 09, 2011 11:01 am

Poglejte malo med kampi na otoku Murter ali pa mogoče okolica Paklenice, na teh dveh delih boste še našli kakšen kamp, ki ga veliki turizem še ni zajel.

Odgovor Napisal/-a: 5ilinka

Brez avatarja
5ilinka je odsoten
5ilinka
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Majhen kamp za pavšal

Objavljeno: Če Avg 11, 2011 2:23 pm

na Murterju so kampi, ki bi nam odgovarjali, a ni podatkov kako je z letnim najemom parcele?
oz. v kampu ravno na Murterju je možnost letnega najema parcele, na zimovanje pa ti prikolico vzame domačin za zmerno ceno.
Če mogoče kdo ve za kateri kamp gre, bi bila zelo vesela informacij.
Prav tako mi je šele po telefonskem kontaktu postalo jasno, da so pogoji za paušaliste različni.
Kdaj vem da je cena napisana za paušal na osebo in kdaj na splošno glede na prikolico???

LP
 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Majhen kamp za pavšal

Objavljeno: Če Avg 11, 2011 6:45 pm

običajno so cene pavšalnih najemov na parcelo, kamor potem postavite prikolico - ima pa vsak kamp svoja pravila glede števila oseb. Včasih kampi kar malo skrivajo te podatke oz. jih ne pošiljajo naokoli.
Smo pa imeli spomladi kontakt z gospodom iz kampa Kosirina, ki je lastnik nekaj parcel znotraj tega kampa in jih oddaja. Tukaj je celotna novica in tudi kontakti: http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=413

Odgovor Napisal/-a: primavera1974

Brez avatarja
primavera1974 je odsoten
primavera1974
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Majhen kamp za pavšal

Objavljeno: Ne Avg 14, 2011 11:39 am

Pozdravček,
tudi mi smo se pred nekaj leti navdušili nad kampiranjem,predvsem pa nas privlačijo majhni,mogoče malo manj urejeni a vsekakor veliko bolj domači in prijetni kampi.med poplavo ponudbe smo se letos odločili za dopustovanje na otoku Ugljanu in bili več kot navdušeni! V bistvu tam velikih kampov pravzaprav ni,je pa vzolž obale kar nekaj manjših,sama bi priporočala tri:Porat,Thomas ali Mekelenić.Cene (tudi pavšalov!)so res smešno nizke v primerjavi z npr.Istro ali celino,počutili smo se res domače pa še naš kuža je bil dobrodošel in prosto tekal kar nam je pomenilo ogromno!Da o prijetni senčki,bližini morja niti ne govorim...Smile Turizem na otoku tudi ni tako razvit kot drugod,kar nas je dodatno navdušilo saj je npr.kolesarjenje po takem otoku veliko bolj prijetno.skratka,Ugljan toplo priporočam Thumbs Up

Odgovori